Advertisement
Zmagania lekkoatletyczne naszych sportowców Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
21.05.2014.

run.jpg

                      W gorący środowy poranek reprezentacja naszej szkoły wybrała się do Szczytna, gdzie bardzo chciała  sprawdzić swoje talenty w biegach, skokach i rzutach, poprzez udział w powiatowych zawodach  lekkoatletycznych.

   Na miejscu okazało się, że  rywalizacja nie będzie łatwa. Nasza drużyna w składzie: Jakobsze Julia, Kozłowska Klaudia ,Łempicka Ola, Rojek Alicja, Turska Julia, Kożurno Paweł, Łempicki Radek, Młotkowski Konrad, Młotkowski Michał oraz Siwek Dominik  musiała  rywalizować z reprezentacjami dużo większych szkół z całego powiatu szczycieńskiego. Mali sportowcy świetnie radzili sobie na skoczni, dobrze rzucali piłeczką palantową i szybko biegali na 60 m.

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Pozytywne nastawienie dodawało wszystkim odwagi, swobody i radości z udziału w tak poważnych zawodach. Milo było obserwować jak nasi bohaterowie wzajemnie się wspierali w każdej  sytuacji. W rezultacie osiągnęliśmy dobre końcowe wyniki. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta, zajęli szóste miejsce w powiecie!!!  To bardzo dobry wynik, dlatego serdecznie gratulujemy naszym walecznym atletom i życzymy  im pomyślnego  rozwoju sportowego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

© 2021 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.