Advertisement
Dzień Dziecka na sportowo Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
09.06.2015.

               Dzień Dziecka  to jeden z najważniejszych dni w życiu szkoły - ponieważ to święto naszych wspaniałych uczniów.  Nauczyciele przygotowali się do tej imprezy ze szczególna uwagą i starannością - dlatego mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą wspominać długo przeżyte miłe chwile. Bawiliśmy się od rana - były sportowe zmagania, konkursy i różnego rodzaju niespodzianki.  Proszę oglądać, czytać i podziwiać...

 

W rytm sportowej walki wprowadziła swoje młodsze Koleżeństwo Ania Sieruta,  która przeprowadziła rozgrzewkę przy muzyce. Następnie odbyła się zabawa balonikowa, która bez reszty pochłonęła uczniów poszczególnych klas wraz ze swoimi wychowawcami. Tę bardzo sympatyczną rywalizację wygrała klasa trzecia - wieeelkie brawa !!!

Następnie przystąpiliśmy do rywalizacji międzyklasowej:

Podrzucanie mokrego mydła, to zabawa dla bardzo sprytnych...

Sztafetowy bieg slalomem..

Rzut do ruchomego celu wymagał nie lada precyzji...

Po trawie skakały sprytne żabki...

a tutaj widzimy slalom z jajkiem na łyżce...

 

w tle widzimy grę kocykową - wbrew pozorom - baaardzo trudną...

 

 

Stolik  sędziowski sprawnie obliczył wyniki:

w kategorii klas starszych wygrała klasa IV, a w kategorii klas młodszych klasa I.  Dziękujemy uczniom klasy szóstej, którzy pomagali w przygotowaniu i przeprowadzaniu poszczególnych konkurencji.

Po przerwie obiadowej odbył się mecz  piłki nożnej między drużyną nauczycieli i rodziców a drużynami uczniowskimi - zabawa przy tym  była przednia ... a wynik ?... to  sprawa drugorzędna, ale wygrali Ci starsi 3:2 ...

Około godziny dwunastej przyszedł czas na smakołyki: dostaliśmy lody w dwóch rodzajach i kiełbaski, które samodzielnie upiekliśmy na ognisku.

 

Na koniec przyszedł czas podsumowań i rozdania nagród, każdy uczeń otrzymał indywidualny prezent, ale to nie koniec - każda z klas dostała wspólny podarunek w postaci dużego kompletu klocków lego.

Cała społeczność szkolna składa serdeczne  podziękowania wszystkim Sponsorom naszej imprezy, a byli nimi:

Pan Paweł Pietrzyk, Państwo  Beata i Remigiusz Żelaznowscy, Pani Sylwia Androsiuk- Ciągło, Państwo Jolanta i Przemysław Słomkowscy, Pan Jarosław Orzoł, Państwo Ewelina i Wiesław Olszewscy, Państwo Olga i Andrzej Roman, Państwo Dorota i Piotr Wanowicz, Pani Mariola Rojek, Państwo Jolanta i Marek Czapliccy, Pani Milena Siwek, VanBus Wanowicz, Państwo Beata i Dariusz Piwowarscy, Pan Jan Suchan, Pan Robert Michalak, Państwo Bączkowie, Państwo Lejman, Państwo Grotkowscy. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Państwa.

 

 

Zmieniony ( 18.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.