Advertisement
Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017 Drukuj
Redaktor: Administrator   
29.10.2016.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane dla uczniów

w Szkole Podstawowej w Tylkowie

w roku szkolnym 2016/2017

 

DZIEŃ TYGODNIA

RODZAJ ZAJĘĆ

GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ

OSOBA PROWADZĄCA

poniedziałek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

7.25

Katarzyna Pietrzyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

7.25

Małgorzata Szulc

Zajęcia logopedyczne

12.35

Monika Szymańska-Wróbel

Zajęcia rewalidacyjne

12.35

Beata Piwowarska

Zajęcia rewalidacyjne

12.35

Małgorzata Szulc

Gimnastyka korekcyjna

12.45

Lilla Kuck

Mistrz Efektywnej Nauki

13.35

Lilla Kuck

Tenis stołowy

14.25

Lilla Kuck

wtorek

Zajęcia logopedyczne

10.50

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia rewalidacyjne

11.40

Beata Piwowarska

Koło ortograficzno-matematyczne

11.50

Małgorzata Szulc

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.40

Beata Piwowarska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.35

Małgorzata Szulc

Gimnastyka korekcyjna

12.45

Lilla Kuck

Zajęcia logopedyczne

12.35

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia rewalidacyjne

12.35

Gabriela Orenczuk

BRD/PCK

13.35

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

13.35

Beata Piwowarska

Koło polonistyczne

13.35

Katarzyna Pietrzyk

Koło językowe-„Matematyka  po angielsku”

13.35

Julia Sienkiewicz

środa

Koło muzyczne

11.50

Beata Piwowarska

Gimnastyka korekcyjna

11.50

Lilla Kuck

Socjoterapia

12.45

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia rewalidacyjne

12.35

Beata Piwowarska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.35

Małgorzata Szulc

Zuchy

12.45

Gabriela Orenczuk

Koło muzyczne

13.35

Krzysztof Obrębski

Koło teatralne w języku angielskim

13.35

Julia Sienkiewicz

czwartek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

07.25

Katarzyna Pietrzyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

07.25

Małgorzata Szulc

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.50

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia logopedyczne

12.35

Monika Szymańska- Wróbel

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

12.35

Beata Piwowarska

Koło plastyczne

12.45

Gabriela Orenczuk

Koło sportowe dla kl. I-III

13.35

Iwona Brdyła

Zajęcia taneczne

13.35

Julia Sienkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki/koło sportowe

13.35

Robert Michalak

piątek

Zajęcia rewalidacyjne

11.40

Monika Szymańska-Wróbel

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.50

Beata Piwowarska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

11.40

Małgorzata Szulc

Zajęcia logopedyczne

12.40

Monika Szymańska-Wróbel

Zajęcia rewalidacyjne

12.35

Beata Piwowarska

 

 

Zmieniony ( 17.11.2016. )
 
następny artykuł »

Rekrutacja

© 2017 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.