Advertisement
Sportowy sukces naszej szkoły .. Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
19.12.2016.

Z wielką przyjemnością informuję wszystkich zainteresowanych, że sportowa reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie drugie miejsce w konkursie "Najbardziej  Usportowiona Szkoła w Powiecie Szczycieńskim w Roku Szkolnym 2015/2016".

Oto główni autorzy sukcesu....

Organizatorem tegoż konkursu jest Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie, a warunkiem przystąpienia jest udział w jak największej ilości zawodów sportowych. Punkty zdobyte w tych zawodach są sumowane po zakończeniu roku szkolnego i decydują o zajętym miejscu. Dziękujemy sportowcom, nauczycielom i rodzicom- to jest nasz wielki wspólny sukces.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

21 Czerwca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albaniusz, Alicja,
Alojzy, Alojza,
Demetria, Domamir,
Marta, Rudolf,
Rudolfa, Rudolfina,
Teodor
Do końca roku zostało 194 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.