Advertisement
Sportowy sukces naszej szkoły .. Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
19.12.2016.

Z wielką przyjemnością informuję wszystkich zainteresowanych, że sportowa reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie drugie miejsce w konkursie "Najbardziej  Usportowiona Szkoła w Powiecie Szczycieńskim w Roku Szkolnym 2015/2016".

Oto główni autorzy sukcesu....

Organizatorem tegoż konkursu jest Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie, a warunkiem przystąpienia jest udział w jak największej ilości zawodów sportowych. Punkty zdobyte w tych zawodach są sumowane po zakończeniu roku szkolnego i decydują o zajętym miejscu. Dziękujemy sportowcom, nauczycielom i rodzicom- to jest nasz wielki wspólny sukces.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

25 Września 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Aureli, Aurelia,
Aurelian,
Franciszek, Gaspar,
Herkulan, Kamil,
Kleofas, Kleopatra,
Ładysław, Piotr,
Rufus, Świętopełk,
Wincenty, Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 98 dni.

Sondy

Archiwum

© 2017 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.