Advertisement
Kolejny rekord pobity! Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
15.01.2017.

Dzisiejszego popołudnia miał miejsce 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym jak co roku społeczność naszej szkoły brała aktywny udział. Zarówno dzieci, rodzice jak i nauczyciele poświęcili dużo czasu i energii na to, by w tym dniu pomóc potrzebującym dzieciom i seniorom. Owocem pracy jest kolejny rekord zebranej sumy, która wyniosła 18163,57 zł!


Taniec dzieci z klas 1-3


Gromada Zuchowa Motylkowo i harcerze również jak co roku wspierali inicjatywę Jurka Owsiaka na rzecz tych najbardziej potrzebujących.

 

Nasi uczniowie zaprezentowali się w bogatym programie artystycznym, rodzice natomiast w bogatym asortymencie rozmaitych wyrobów cukierniczych, które zostały sprzedane (jak zawsze) w błyskawicznym tempie.

 Pragniemy gorąco podziękować naszym uczniom za serce włożone w dzisiejsze występy, rodzicom za fantastyczne wypieki oraz dowiezienie dzieci na "orkiestrowe granie" i nauczycielom za trud włożony w przygotowanie programu artystycznego naszej szkoły

Zmieniony ( 15.01.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.