Advertisement
Wiosenny Fitness...Mózgu Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
16.03.2017.

Wiosna zbliża się już wielkimi krokami, a co za nią idzie? Powrót do formy-zarówno fizycznej jak i umysłowej   Wietrzenie szarych komórek jest już niemodne, zatem jak na Szkołę Odkrywców Talentów przystało, w ramach powrotu do pełni sił witalnych i umysłowych zaproponowaliśmy Fitness...Mózgu I nie tylko! Zobaczcie...


Była też "gimnastyka buzi i języka". W formie karaoke


Zagwozdki matematyczne


I zagwozdki ogólno-życiowe


Tylko czy nie wybuchnie

Wtorkowe przedpołudnie minęło nam bardzo szybko, a to za sprawą licznych przedsięwzięć, które poszerzały nasze horyzonty myślowe jak również rozbudzały ciekawość, zainteresowania i pozwalały rozwijać umiejętności w różnych dziedzinach. Odkrywaliśmy tajniki szkolnej biblioteki, były zagadki, karaoke, tor przeszkód, eksperymenty, było też trochę "brudnej roboty", ale przede wszystkim było duuuuuuuużo dobrej zabawy i wiedzy praktycznej.
 

Co z tego wycinania wyniknie?
To!

Potężna moc wstęgi Mobiusa. Niby pasek papieru, ale choć na pozór zupełnie niewinny, kryje w sobie mnóstwo ciekawostek, które warto poznać. Pan Dyrektor zadbał o to, by przed naszymi uczniami wstęgą nie miała już żadnych tajemnic

O to, by nasi uczniowie śpiewająco mogli wykonać wszystkie zadania, zadbał Pan Obrębski na stanowisku z karaoke.Równolegle do gimnastyki szarych komórek odbywał się trening całego ciała na stanowisku z torem przeszkód, który należało przejść -lub przeczołgać na czas.Jedną z atrakcji było również zgłębianie tajników szkolnej biblioteki, do czego zachęcała Pani Katarzyna Pietrzyk. Dzieci miały okazję zapoznać się z nowo zakupionymi książkami, mogły również wypożyczyć wybraną literaturę.

Świat przyrody pod mikroskopem, w skamielinach i za pomocą licznych doświadczeń przybliżył nam Pan Michalak.

Na stanowisku Pani Gabrieli Orenczuk, dzieci dekodowały zaszyfrowane wiadomości.Natomiast o dreszczyk emocji zadbała Pani Małgorzata Szulc, która przygotowała i wraz z dziećmi przeprowadziła liczne eksperymenty.Cóż to był za dzień pełen wrażeń! Pozostaje nam teraz liczyć na to, że moc atrakcji wtorkowego fitnessu zaowocuje nowo odkrytymi pasjami i talentami. Przekonamy się o tym już w najbliższy wtorek!

Zmieniony ( 16.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

21 Czerwca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albaniusz, Alicja,
Alojzy, Alojza,
Demetria, Domamir,
Marta, Rudolf,
Rudolfa, Rudolfina,
Teodor
Do końca roku zostało 194 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.