Advertisement
Ekologiczny Dzień Wiosny Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
21.03.2017.


Chyba każdy czekał na ten dzień, gdyż oto właśnie 21 marca oficjalnie rozpoczęła się wiosna-ta kalendarzowa
Co prawda pogoda na to jeszcze za bardzo nie wskazuje, ale miejmy nadzieję, że nasze dzisiejsze "zabiegi" przyniosą pożądane efekty.


Odprowadzamy zimę tam, skąd przybyła


Wiosenny pokaz mody ekologicznej
W tym roku kolejny raz uczciliśmy nadejście wiosny pokazem mody ekologicznej. Jest to bardzo szczególne wydarzenie, gdyż w tym dniu dzieci prezentują własnoręcznie wykonane stroje z....wszystkiego, co jest już niepotrzebne,a  co da się powtórnie przetworzyć. Podobnie jak w roku ubiegłym, również w tym nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się w przepięknych, pomysłowych kostiumach z worków na śmieci, butelek, korków, starych gazet, pudełek i folii.Kto by pomyślał, że coś, co właściwie nadaje się już do wyrzucenia, może zamienić się w smoka, butlę z tlenem czy zbroję rycerską! Zobaczcie
Celebracja pierwszego dnia wiosny nie mogłaby się odbyć bez odprowadzenia zimy daleko stąd. W tym roku Marzannie w jej marszu do krainy lodu  towarzyszył pan Marzan Kukły również były ekologiczne, gdyż zostały wykonane ze strojów, którymi nasi uczniowie bardzo chętnie się podzielili. Następnie, po tym jak nasza "para" została wystrojona, tradycyjnie wyprowadziliśmy ich z Tylkowa, by wiosna mogła już śmiało przyjśćJutro na pewno zaświeci słońce!

Zmieniony ( 21.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

21 Czerwca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albaniusz, Alicja,
Alojzy, Alojza,
Demetria, Domamir,
Marta, Rudolf,
Rudolfa, Rudolfina,
Teodor
Do końca roku zostało 194 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.