Advertisement
Ciężka praca się opłaca Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
10.05.2017.


Udział uczniów naszej szkoły w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego w Zespole Szkół w Olszynach stał się już tradycją. I podobnie jak w latach ubiegłych, również  w tym roku odnieśliśmy sukces! A właściwie odniosła go Zuzia Jankowska, która zmierzyła się z najlepszymi szóstoklasistami powiatu szczycieńskiego i okazała się bezkonkurencyjna Nasza zdolna szóstoklasistka zajęła w tym turnieju zasłużone pierwsze miejsce!

W turnieju wzięło udział 22 uczniów z klas piątych i szóstych. Wraz z Zuzią, naszą szkołę reprezentował Kacper Burchacki, który również zdobył dużą liczbę punktów. Poziom konkursu był wysoki, w skład zadań wchodziły zagadnienia zarówno leksykalne jak i gramatyczne, ale dla Zuzi nie stanowiły bariery w osiąganiu sukcesów. Należy tu dodać, iż nasza szóstoklasistka ma ogromne zdolności językowe, ale również jest bardzo pracowita i dociekliwa i sama zgłębia tajniki języka angielskiego. Zuch dziewczyna!


Tuż przed rozpoczęciem turnieju:)

Wręczenie nagród i dyplomów:)Nasza reprezentacja:)
 
Serdecznie gratulujemy Zuzi wspaniałego osiągnięcia, a jej rodzicom zdolnej pociechy. Chcieliśmy również podziękować Państwu Jankowskim za wsparcie i pomoc w dowiezieniu naszych uczniów na konkurs.


Zmieniony ( 10.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.