Advertisement
Naszym Kochanym Rodzicom... Drukuj
Redaktor: Małgorzata Szulc   
04.06.2017.
Dzień 26 maja to z pewnością jedno z najpiękniejszych świąt w roku. W tym dniu wszystkie nasze mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości.
Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień wyjątkowo i uroczyście. Do szkoły zaprosili nie tylko mamy, ale także i tatusiów. Pod kierunkiem wychowawców przygotowali dla nich i zaprezentowali piękny program artystyczny, który poprowadziły Dominika i Ala.
W programie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli oraz odgrywali scenki, w których wyrażali swoją miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć, cierpliwość i serce.

 
 
Wiele wzruszeń i uśmiechu wzbudziły portrety mam wykonane przez ich najdroższe pociechy. Mamy z dumą i życzliwym uśmiechem odnajdywały siebie wśród wielu zaprezentowanych prac. Występ małych artystów, przywoływał na twarzach rodziców radość, uśmiech, ale czasem i łezkę wzruszenia.

 
 
 
Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły ukochanym rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty, kwiaty oraz laurki i złożyły im najserdeczniejsze życzenia.

 
Wzruszeni rodzice z radością dziękowali swoim pociechom za ich miłość i pamięć. Te krótkie chwile i szczery uścisk dziecka z pewnością na długo pozostaną w pamięci rodziców.
Zmieniony ( 19.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

17 Sierpnia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Angelika,
Anita, Bertram,
Eliza, Jacek,
Jaczewoj, Joanna,
Julianna, Liberat,
Miron, Zawisza,
Żanna
Do końca roku zostało 137 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.