Advertisement
Dzień Dziecka na sportowo ... Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
05.06.2017.

Mimo nie najlepszej pogody - miło, sympatycznie i aktywnie bawiliśmy się podczas Dnia Dziecka w naszej szkole. Atmosferę świąteczną dało  się odczuć już na ,,wejściu". Przywitały nas bowiem kolorowe kwiaty wokół szkoły. Zabawa zaczęła się od rozgrzewki przy rytmicznej muzyce - poprowadziła ją Danusia Górska z klasy trzeciej. Następnie przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji międzyklasowej.


Przeciąganie liny zawsze budzi wiele emocji .......

Gra balonikowa .... w taj  zabawie pomagał nam ... wiatr

Skoki w workach nie sprawiały nam żadnej trudności ....

Kto silniejszy w mini zapasach ? 

Która klasa szybciej pokona zwinnościowo - szybkościowy  tor przeszkód?

I tak dalej i tak dalej ....  zabawy i radości  nie było końca. Były też słodkie niespodzianki, nagrody indywidualne i dla klas. Dziękujemy bardzo  naszym Szanownym Sponsorom, którzy materialnie  wsparli całą sportową imprezę. Dzięki Państwa hojności - Święto Dzieci w naszej szkole -  było naprawdę wyjątkowe.

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.