Advertisement
Ozobot Drukuj
Redaktor: Administrator   
19.10.2017.

W porozumieniu z Radą Rodziców naszej Szkoły zakupiliśmy, ze środków zgromadzonych na koncie Rady, trzy małe, sprytne roboty, które pomogą naszym uczniom zrozumieć tajniki i rozwijać umiejętności kodowania. Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 obejmują między innymi - "Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej."

  

Te robociki można programować na dwa różne sposoby, oba poznają nasi uczniowie.

Zmieniony ( 19.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

16 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.