Advertisement
Niezwyciężone nasze Biało-Czerwone... Drukuj
Redaktor: Robert Michalak   
23.10.2017.

19 października w Ostródzie, mieliśmy absolutnie niecodzienną okazję oglądania meczu towarzyskiego Polskiej Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej. Kto uważa, że piłka nożna jest dla mężczyzn, mógł na własne oczy przekonać się, że jest to tylko stereotyp ... bowiem mecz Polska - Estonia w wykonaniu Pań był pokazem przykładnej taktyki, techniki indywidualnej oraz wzorowego zaangażowania.


Nasi uczniowie w roli kulturalnych, pozytywnie rozemocjonowanych kibiców, czekają na rozpoczęcie meczu.

Jak na mecz międzynarodowy przystało, widowisko sportowe otworzyły hymny obu państw czyli Estonii i Polski. Zawodniczki obu drużyn zostały przywitane gromkimi brawami, po czym przystąpiły do sportowej rywalizacji. Niedługo musieliśmy czekać na pierwszą bramkę, nasze dziewczyny zdobyły ją już w dziewiątej minucie meczu. Tak efektywnie, ale tez efektownie nasze narodowe bohaterki grały cały mecz.


Przykładem może być ta akcja, po której padnie ... czwarta bramka !!! - tak, tak - Drodzy Czytelnicy naszej strony :).

Zarówno gra jak i wynik był wspaniały, bo ostateczny rezultat to 6:0 dla Polski. Po meczu wszystkie zawodniczki podziękowały nam za wspaniały doping brawami - to była dodatkowa atrakcja tego dnia, tym bardziej, że działo się to tuż przy ,,naszym" sektorze.

Niektórym naszym uczniom udało się nawet zdobyć autografy kilku zawodniczek. To była dla nas wszystkich niecodzienna, bardzo ekscytująca i wartościowa lekcja, warto było w niej uczestniczyć.

Zmieniony ( 23.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.