Advertisement
Świąteczne wspomnienia Drukuj
Redaktor: Małgorzata Szulc   
18.02.2018.
Świąteczne dekorowanie drzewek choinkowych zawsze sprawia, że wnętrza naszych pomieszczeń nabierają wyjątkowego charakteru, a przez to głębiej odczuwamy atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nie od dziś wiadomo, że najcenniejsze dekoracje to te, które wykonamy samodzielnie. Dlatego też w związku z ogłoszonym przez Urząd miasta i gminy Pasym konkursem, kontynuując podjętą w ubiegłym roku tradycję przygotowywania świątecznych ozdób w bieżącym roku ogłosiliśmy drugą edycję najpierw wewnętrznego konkursu na najpiękniejszą ozdobę, a następnie wszystkie dzieła naszych uczniów wykonywane pod kierunkiem rodziców i nauczycieli postanowiliśmy przekazać na konkurs gminny i udekorować nimi jedno z trzech drzewek ustawionych we wnętrzu Urzędu.
 
Prace wykonywać można było dowolną techniką, a w doborze materiałów panowała pełna dowolność i różnorodność. Uczestnicy  stworzyli przepiękne dzieła.
 

Szkolne jury w skład którego wchodzili wszyscy pracownicy szkoły wyłoniło zwycięzców:I miejsce - Agatka Frągnowska
II miejsce - Kinga Żelaznowska
III miejsce – Karol Kęsik


A oto zwycięskie prace:
 
 
 
Po zakończeniu eliminacji szkolnych wszystkie nasze ozdoby w dalszej kolejności przekazane zostały na konkurs gminny i pięknie wyeksponowane zostały na drzewku ustawionym na piętrze Urzędu. Na żywej zielonej choince idealnie prezentowały się nasze dzieła sztuki: bombki, aniołki, łańcuchy, smakowite lukrowane pierniczki, ozdoby z makaronu, pocztówki z historią Pasymia oraz  własnoręcznie malowane szyszki i owoce leśne. Pod drzewkiem ułożyliśmy symboliczne prezenty. Miło nam, że przystrojona przez nas choinka mogła wprowadzić choć cząstkę świątecznej atmosfery do Urzędu.
 
W konkursie gminnym nie było łatwo rywalizować z pięknie udekorowanymi drzewkami szkół w Pasymiu i Gromie, jednak dzięki zjednoczeniu, wytrwałości i systematyczności całej szkolnej społeczności oraz wszystkich przychylnych nam Internautów udało nam się w głosowaniu na stronie www i Facebooku uzyskać największą liczbę kliknięć, a zarazem zwyciężyć w konkursie gminnym.

Za udział w konkursie nagrodzeni zostaliśmy przez pana burmistrza Cezarego Łachmańskiego pamiątkowym dyplomem oraz piłkami, które wzbogacą nasze sportowe zaplecze. Serdecznie dziękujemy.
 
Zdjęcie pochodzi ze strony UMiG Pasym
Zmieniony ( 18.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.