Advertisement
Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu, posłuchajcie... Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
09.05.2018.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili swoje kompetencje językowe zajmując kolejno drugie oraz trzecie miejsce w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielbarku.

Kacper Burchacki zajął drugie miejsce. Dyplom oraz nagrody wręczał Dyrektor szkoły.

Zuzanna Jankowska  zajęła trzecie miejsce. Należy dodać, że w ubiegłym roku Zuzia również stanęła na podium w tym konkursie.

A to cała, wspaniała  reprezentacja naszej szkoły Góra: Zuzanna Jankowska, Kacper Burchacki, dół: Aleksander Karkotka oraz Zuzanna Sieruta

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach-klas III oraz klas VI-VII i wzięło w nim udział ponad dwudziestu uczestników z sześciu szkół powiatu szczycieńskiego. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe obejmujące wszystkie sprawności językowe i trzeba przyznać, że na wysokim poziomie trudności. Nasi uczniowie świetnie się zaprezentowali, a oprócz miejsc na podium zdobyli kolejne, cenne doświadczenia

Mobilizacja sił przed konkursem


A w drodze powrotnej Zuzia i Olek planowali wycieczki rowerowe

Tradycyjnie zwieńczeniem wysiłku i sukcesów były lody

Zmieniony ( 09.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.