Advertisement
Turniej szachowy Drukuj
Redaktor: Robert Michalak   
05.11.2018.

27 października trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w III Turnieju szachowym o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. W kategorii klas I-IV reprezentował naszą szkołę Julian Kruczyk, a w kategorii V-VIII Szymon Dąbrowski i Karol Kęsik. W obu kategoriach wystartowało ponad 100 szachistów.

 

 

 

Turniej był bardzo silnie obsadzony ponieważ brali w nim udział zawodnicy z rankingiem światowym. Najlepszy wynik z naszych szachistów uzyskał Szymon, który wygrał 4 partie i 3 przegrał. Zajął on ostatecznie 48 miejsce, co było najlepszym wynikiem wśród zawodników bez rankingu. Dobry wynik też uzyskał Karol zdobywając 2,5 pkt.  Udany występ zanotował również Julek, który wygrał 3 partie, 3 przegrał i 1 zremisował. Dało mu to 3,5 pkt i miejsce w środku stawki.
 
Jak na debiut było to bardzo udany występ naszych szachistów. Serdecznie im gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników za rok.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.