Advertisement
Koncert charytatywny #RazemNaŚwięta Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
10.12.2018.

9 grudnia niemalże wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz pogorzelców z Tylkowa. Wczesnym, niedzielnym popołudniem licznie zgromadzone dzieci z oddziałów 1-3 oraz 4-8 zaprezentowały się na gminnej scenie w programie artystycznym, który obfitował w polskie kolędy, ale również świąteczne piosenki anglojęzyczne. Jedną z piosenek wykonali również nasi harcerze, którzy wspaniale prezentowali się w swoich mundurach.

Razem możemy naprawdę dużo

Wczorajszy koncert charytatywny wspierany był również przez rodziców naszych uczniów, którzy nie tylko licznie przybyli, ale też bardzo zaangażowali się w wypiek ciast i przekąsek na kiermasz oraz  sprzedaż tych własnoręcznie upieczonych smakołyków.

 W koncert włączyli się również nauczyciele z naszej szkoły, którzy przygotowali dzieci do występów i również licznie przybyli, by wesprzeć całą akcję. Myślę, że cała społeczność naszej szkoły bardzo się zmobilizowała i z sercem na dłoni zaangażowała się w to ważne dla wszystkich wydarzenie. To piękne, że kosztem własnego czasu wolnego tak licznie zgromadziliśmy się, by pomóc potrzebującym. Jesteśmy wrażliwi na nieszczęście drugiego człowieka-w tym przypadku naszych sąsiadów. Pomagamy na miarę swoich możliwości-a te, jak się po raz kolejny okazuje, są przeogromne, bo któż inny, jak nie nasze dzieci, opanowałby tyle piosenek w tydzień!

Brawo nasi uczniowie! Brawo nasza szkoła!

Zmieniony ( 10.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.

Sondy

Archiwum

© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.