Advertisement
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Drukuj
Redaktor: Robert Michalak   
18.12.2018.

Po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. W tym roku wystartowaliśmy w dwóch kategoriach.

Jako pierwsi zagrali uczniowie klas 7-8. W składzie naszej drużyny wystąpiły aż trzy dziewczyny. W dodatku nie mieliśmy żadnego zawodnika rezerwowego. Mimo tego nasza drużyna dzielnie spisywała się na tym turnieju, a Michał Faryn został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.  Brawo za odwagę i walkę.


Nasza drużyna

 

Michał odbiera statuetkę za  najlepszego bramkarza

Następnie do boju ruszyli uczniowie klas 4-6. W pierwszym meczu nasza drużyna zremisowała 1:1 z Pasym 2. Bramkę strzeliła Kinga Kaczmarczyk. W kolejnym meczu niestety przegraliśmy z pierwszą drużyną z Pasymia (znów bramka Kingi).  W ostatnim meczu mieliśmy się zmierzyć z podstawówką z Gromu. Wynik tego mecz miał zadecydować, która z tych drużyn zajmie drugie miejsce. Zaczęliśmy słabo bo po błędzie bramkarza straciliśmy gola, ale później już było lepiej. Po golu Bartka Żokowskiego i niezastąpionej Kingi wygraliśmy 2:1. Tym sposobem zdobyliśmy srebrny medal. Brawa dla całej drużyny.


Oto nasza srebrna drużyna

Zmieniony ( 18.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.