Advertisement
Bal ósmoklasistów Drukuj
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
21.06.2019.
             W wieczornych godzinach dnia 14 czerwca odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. To była ostatnia zabawa najstarszej klasy, połączona z obfitym poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Spotkanie rozpoczęło się  wspomnieniowym pokazem zdjęć, przygotowanym przez wychowawczynię- Katarzynę Pietrzyk. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mieli okazję obejrzeć fotki, przypominające 8 lat nauki, zabawy i  udział w różnorodnych szkolnych i harcerskich wydarzeniach naszych obecnych ósmoklasistów. Później były już tylko tańce przy muzyce, którą przygotowali niezawodni DJ: Sebastian, Paweł i Kacper.

Dla ósmoklasistów był to szczególny dzień, bowiem właśnie wtedy poznali wyniki egzaminu, do którego tak intensywnie przygotowywali się przez ostatnie dwa lata. Jak widać na poniższych fotkach- humory dopisywały, a więc osiągnięcia na testach nie były najgorsze


Teraz zostały już tylko konkursy podczas dyskoteki, zabawy w ,,gorące krzesło", taniec z balonem, na gazecie i inne tańce-łamańce. Impreza była przednia, owszem towarzyszył nam ogromny upał, ale nie przeszkadzał w sympatycznej zabawie. Zobaczcie sami:


 

 

 

 Rocznik 2004/2005 na ostatniej zabawie, zwanej balem ósmoklasisty.

Będę Was z sentymentem wspominać

 

 

Zmieniony ( 21.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

23 Października 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.

Sondy

Archiwum

© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.