Advertisement
Retrospekcja Drukuj
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
12.09.2019.


Już niemalże drugi tydzień nauki za nami, nowy rok szkolny 2019/20 nabiera rozpędu, wszyscy kierują swój wzrok naprzód, wyznaczają nowe cele, zadania do wykonania, podejmują nowe wyzwania i przedsięwzięcia, które wkrótce zostaną jednak wspomnieniem....A gdy o wspomnieniach już mowa, myślę, że warto powrócić, choć na chwilkę, do czerwcowych wydarzeń, które jak co roku miały miejsce na naszej szkolnej "scenie"  
Ala i Dominika w utworze "Iskierka"

Jak w latach poprzednich tak i w 7 już edycji naszego szkolnego pokazu talentów udział wzięło dosyć liczne grono braci uczniowskiej. Zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy zadbali o to, by podczas imprezy zabawić, rozbawić, zachwycić, a także pochwalić się swoim talentem czy umiejętnościami i zainspirować pozostałych uczniów do poszukiwań własnych zainteresowań, zdolności oraz  ścieżek rozwoju

W programie znalazły się między innymi pokazy taneczne, śpiewy, występy solowe oraz grupowe, gra na gitarze oraz na keyboardzie, były też sztuczki magiczne, zagadki logiczne, quiz geograficzny, prezentacja przyrodnicza, pokaz prac plastycznych oraz recytacja wierszy, w tym również w języku angielskim Działo się dużo, działo się wesoło, wszyscy świetnie się bawili, a to wszystko wyglądało mniej więcej tak:


Uwierzcie, że ta łyżka trzyma się tylko na nosie...


A kwestia "otwartości" aparatu mowy nie ma tu najmniejszego znaczenia...


Wcześniej wspomniane tańce...

 


Julek genialnie zaprezentował kilka zagadek logicznych, podczas rozwiązywania których wszyscy świetnie się bawili siląc szare komórki w poszukiwaniu wcale nie tak trudnych odpowiedzi


Sebastian pewnie teraz będzie grał na koncertach w nowej szkole....


Tak, sami widzieliście: Maciek zna WSZYSTKIE flagi świata. Bez skuchy. Brawo!


Elementy gimnastyki artystycznej też się pojawiły


Lena podczas recytacji w języku angielskim


Magda własnoręcznie przygotowała oraz omówiła prezentację na temat rysi


Ubiegłoroczni ósmoklasiści... Tęsknimy

To tylko telegraficzny skrót 7 edycji Mamy Talent, która miała miejsce w ostatnim tygodniu nauki w roku szkolnym 2018/2019. Mam nadzieję, że te wspomnienia staną się dla Was inspiracją oraz zachętą do udziału w tegorocznym pokazie. Czasu jest dużo, więc Drodzy Uczniowie już teraz gorąco zapraszam do zapisów i przygotowań czerwcowego show Niech ten rok szkolny będzie dla Was czasem wyzwań, nowych i ciekawych doświadczeń oraz czasem rozwoju siebie, swoich pasji, zainteresowań i talentów

 

Zmieniony ( 12.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rekrutacja

Imieniny

30 Września 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Hieronim,
Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia,
Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia
Do końca roku zostało 93 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.