Advertisement
Biegi przełajowe Drukuj
Redaktor: Lilla Kuck   
14.10.2007.

10 października w pasymskim Gimnazjum odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe. Czternastoosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział aż w trzech, z czterech kategorii dla szkół podstawowych.

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Kamil Kuck z klasy czwartej, zajmując bardzo wysokie,  pierwsze miejsce. Tym samym Kamil został mistrzem powiatu. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy równie dobrego występu na biegu wojewódzkim w marcu. W kategorii klas piątych i szóstych dziewcząt najlepiej pobiegła Martynka Kruczyk z klasy piątej, bo zajęła siedemnaste miejsce. Wśród starszych chłopców najszybszy z naszej szkoły był Damian Misztal, który uplasował sie na trzynastej pozycji. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy nasi uczniowie ukończyli bieg i zdobyli dla naszej szkoły cenne punkty. Brawo! i oby tak dalej.
Zmieniony ( 27.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł

Rekrutacja

Imieniny

21 Czerwca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Albaniusz, Alicja,
Alojzy, Alojza,
Demetria, Domamir,
Marta, Rudolf,
Rudolfa, Rudolfina,
Teodor
Do końca roku zostało 194 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.