Advertisement
Turniej Piłki Nożnej Drukuj
Redaktor: Robert Michalak   
16.10.2007.

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Nożnej

  16 lipca odbyły się w Szczytnie mistrzostwa powiatu szczycieńskiego w mini piłce nożnej. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Nasza drużyna nie miała szczęścia w losowaniu, gdyż trafiliśmy na drużyny SP 3 Szczytno (obrońca tytułu),

SP 2 Szczytno (wicemistrz) oraz SP 6 Szczytno. We wszystkich tych drużynach występowali zawodnicy na co dzień  trenujących w  szczycieńskich klubach piłkarskich. Mimo tego nasza drużyna spisała się całkiem nieźle przegrywając wszystkie mecze nieznacznie (przede wszystkim dzięki naszemu bramkarzowi Łukaszowi Borkowskiemu, które popisał się wieloma dobrymi interwencjami). Szkoda tylko, że nie mieli tyle szczęścia co Łukasz  nasi napastnicy i nie zdobyliśmy żadnego gola (chociaż bliski szczęścia był dwukrotnie Kamil Kuck oraz Aneta Grzyb). Wyniki:

SP Tylkowo – SP 3 Szczytno 0:2

SP Tylkowo – SP 6 Szczytno 0:2

SP Tylkowo - SP 2 Szczytno  0:1

Turniej wygrała drużyna SP 3 Szczytno, która w finale po zaciętym meczu pokonała

SP Pasym 2:1.

Nasza drużyna wystąpił w składzie:

Kamil Kuck, Aneta Grzyb (jedyna dziewczyna w turnieju), Przemysław Grabowski, Daniel Młodkowski, Łukasz Borkowski, Daniel Kuck, Daniel Paprocki, Konrad Wanowicz.

Zmieniony ( 12.02.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.