Advertisement
Turniej Tańca Disco w Pasymiu Drukuj
Redaktor: Jolanta Dobkowska   
03.12.2007.

   W piątkowy andrzejkowy wieczór po raz czwarty odbył się w Pasymiu Turniej Tańca Disco. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły taneczne, które zajęły wszystkie miejsca na podium, nie dając szans innym tancerzom.

    Pierwsze miejsce zajął zespół "Dames" w składzie: Emilia Pych, Aneta Grzyb, Marta Filipowicz, Katarzyna Ciulkin, Paulina Bastek i Daniel Młotkowski, którym opiekuje się Pani Jolanta Dobkowska. Na drugim miejscu uplasował się "Zwariowany duet", czyli Aneta Grzyb i Emilia Pych, zaś trzecie miejsce zajęła grupa "Czarne koty" - Dominika Stańczak, Patrycja Popczyńska, Nicola Siwiec, Katarzyna Dudek i Małgorzata Kowalczyk. Grupę tę prowadzi Pani Lilla Kuck.

     Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami, a zwycięska grupa otrzymała oprócz tego pamiątkowe medale. Nie zabrakło także drobnych słodkości i maskotek. Nasza szkoła otrzymała tez zaszczytny tytuł "Mistrza Tańca Disco".

Zmieniony ( 19.01.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.