Advertisement
#RazemNaŚwięta
Redaktor: Krzysztof Obrębski   
10.12.2018.
Image

"Razem na Święta" to hasło pod którym Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca placówki oświatowe do podjęcia działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.

Czytaj
 
Koncert charytatywny #RazemNaŚwięta
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
10.12.2018.

9 grudnia niemalże wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz pogorzelców z Tylkowa. Wczesnym, niedzielnym popołudniem licznie zgromadzone dzieci z oddziałów 1-3 oraz 4-8 zaprezentowały się na gminnej scenie w programie artystycznym, który obfitował w polskie kolędy, ale również świąteczne piosenki anglojęzyczne. Jedną z piosenek wykonali również nasi harcerze, którzy wspaniale prezentowali się w swoich mundurach.

Razem możemy naprawdę dużo

Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
07.12.2018.

Jak co roku 30 listopada obchodzimy Andrzejki. Nie inaczej było w naszej szkole, zamiast lekcji Samorząd Szkolny przygotował wróżby oraz zabawy taneczne.

Czytaj
 
Pełna miseczka
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
05.12.2018.
 
    
Kilka dni temu ruszyła akcja „Pełna miseczka”, którą organizują uczniowie klasy III. Mali wolontariusze zbierają suchą karmę dla zwierząt ze schroniska. Serdecznie dziękujemy  rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do akcji. Dzięki Państwa  hojności  zebraliśmy już 137 kg. Zeszłoroczny rekord to 205 kg. Czy w tym roku uda się zebrać tyle samo?  Jesteśmy pełni  nadziei,  że tak właśnie będzie.  Wierzymy,  że wśród społeczności szkolnej nie brakuje osób wrażliwych, o wielkich sercach, którym los porzuconych zwierząt nie jest obojętny.
Bardzo liczymy na dalsze wsparcie naszego przedsięwzięcia.  Zbiórka trwa do 14 grudnia.
 
Zwycięzcy wyłonieni!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
03.12.2018.

Oto są, bohaterowie tegorocznych eliminacji szkolnych w konkursie świątecznej piosenki anglojęzycznej. Laureaci szkolnego etapu oprócz nagród wygrali również szansę wystąpienia w powiatowym konkursie piosenki. Trzymamy kciuki za naszych zwycięzców.

Zuzanna Młotkowska, kl. 5 oraz Julian Kruczyk, kl. 3

Wszyscy uczestnicy tegorocznych eliminacji

 
Turniej szachowy
Redaktor: Robert Michalak   
05.11.2018.

27 października trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w III Turnieju szachowym o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. W kategorii klas I-IV reprezentował naszą szkołę Julian Kruczyk, a w kategorii V-VIII Szymon Dąbrowski i Karol Kęsik. W obu kategoriach wystartowało ponad 100 szachistów.

 

 

 

Czytaj
 
Sprzatanie Świata
Redaktor: Robert Michalak   
27.09.2018.

Jak co roku w trzeci piątek września nasi uczniowie uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku hasło brzmiało  „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Czytaj
 
Mamy Talent 6 już za nami!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
27.06.2018.

Jak co roku tuż przed wakacjami odbyła się już 6 edycja szkolnego pokazu talentów. W tym roku wzięło w nim udział 37 uczestników niemalże ze wszystkich klas. Występujacy zaprezentowali swoje umiejętności językowe, recytatorskie, sportowe, taneczne, muzyczne i wiele, wiele innych


Maja Szabat zademonstrowała dwie sztuczki:matematyczną oraz karcianą


Zosia Olkowska zagrała nam na akordeonie


Lena Skowrońska opowiedziała o swoim hobby, jakim jest lepienie z plasteliny

 

 

 

Czytaj
 
Jestem Mistrzem Matematyki
Redaktor: Robert Michalak   
12.06.2018.

 

W Szkole Podstawowej w Pasymiu po raz drugi odbył się konkurs Jestem Mistrzem Matematyki. W konkursie tym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy.

Czytaj
 
RODO
Redaktor: Administrator   
06.06.2018.

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor Szkoły Podstawowej w Tylkowie

2.      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: Szkoła Podstawowa w Tylkowie, Tylkowo 1, 12-130 Pasym, tel. 89 621 21 31

3.      Pani/Pana dane osobowe i dane osobowe Pani/Pana dziecka przetwarzane będą, na podstawie odpowiednich przepisów prawa lub odrębnie zbieranych zgód, w celach:

· prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania,

· wydawania świadectw, legitymacji i zaświadczeń,

· prowadzenia badań zewnętrznych dotyczących umiejętności uczniów,

· kontroli realizacji obowiązku szkolnego,

· promocji szkoły,

· udziału w konkursach,

· organizacji wycieczek,

· ubezpieczenia,

· działań opiekuńczych,

· opieki medycznej,

· udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

· prowadzenia nauczania indywidualnego,

· dostosowania wymagań na egzaminach zewnętrznych,

· korzystania z dziennika elektronicznego,

· kontaktów nauczyciel-rodzic,

· rekrutacji do naszej szkoły na podstawie wyrażonej zgody;

  1. Odbiorcą Pani/Pana i dziecka danych osobowych będą:

· dyrektor,

· pracownicy administracji szkolnej,

· pielęgniarka,

· nauczyciele,

· inspektor ochrony danych osobowych,

· uprawnione organy publiczne;

  1. Pani/Pana dane osobowe i dane osobowe Pani/Pana dziecka będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji), maksymalnie 50 lat od zakończenia nauki w Szkole Podstawowej w Tylkowie;
  2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  3. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.;
  4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym (ustawa Prawo oświatowe, ustawa o systemie oświaty). Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania,                      a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niezrealizowanie celów, w jakich zbierane są dane osobowe.

 

 
Szachowe Mistrzostwa Gminy
Redaktor: Robert Michalak   
01.06.2018.

29 maja w naszej szkole odbył się I Szachowe Mistrzostwa Gminy Pasym. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytaj
 
Dzień Ziemi
Redaktor: Robert Michalak   
18.05.2018.

Już od 1990 r. co roku 22 kwietnia w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia wiele organizacji ekologicznych, władz miast czy placówek edukacyjnych organizuje imprezy plenerowe mające na celu promowanie prośrodowiskowych zachowań.

Czytaj
 
Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu, posłuchajcie...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
09.05.2018.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili swoje kompetencje językowe zajmując kolejno drugie oraz trzecie miejsce w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielbarku.

Kacper Burchacki zajął drugie miejsce. Dyplom oraz nagrody wręczał Dyrektor szkoły.

Zuzanna Jankowska  zajęła trzecie miejsce. Należy dodać, że w ubiegłym roku Zuzia również stanęła na podium w tym konkursie.

A to cała, wspaniała  reprezentacja naszej szkoły Góra: Zuzanna Jankowska, Kacper Burchacki, dół: Aleksander Karkotka oraz Zuzanna Sieruta

Czytaj
 
Turniej BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
15.04.2018.

  12 kwietnia w Zespole Szkół w Pasymiu odbył się gminny turniej "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". W zawodach w tym roku wzięły udziała dwie drużyny. Amelia Kruczyk, Zuzanna Młotkowska, Kacper Frągnowski i Bartosz Żokowski reprezentowali naszą szkołę w kategorii klas młodszych, natomiast Wiktoria Abramska, Aleksandra Łempicka i Michał Młotkowski zmierzyli się z innymi drużynami w kategorii gimnazjum.


Czytaj
 
Wiosna w Szkole Odkrywców Talentów
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.03.2018.

Jeżeli nadal nie widzicie wiosny i nie wiecie gdzie jej szukać, to serdecznie zapraszamy do naszej szkoły-u nas już jest!

 

 

Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 480
© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.