Advertisement
City Trial Junior
Redaktor: Małgorzata Szulc   
18.04.2017.

Od kilku lat w wielu miastach w Polsce, w tym także w Olsztynie organizowane są cykle zawodów City Trial - jedne z największych biegów przełajowych w kraju, do udziału w których zaprasza się nie tylko dorosłych, ale także i dzieci. W zawodach biorą udział osoby biegające zawodowo, ale również amatorsko i rekreacyjnie. W naszym mieście wojewódzkim trasa biegu zlokalizowana jest w pięknej okolicy rozpościerającej się nad Jeziorem Długim.

 

Czytaj
 
Konkurs BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
12.04.2017.

Niesprzyjające warunki pogodowe i emocje nie przeszkodziły w osiągnięciu sukcesu uczniom naszej szkoły.

Czytaj
 
Konkurs wiedzy pożarniczej
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
12.04.2017.
 30 marca  kolejny raz w Pasymiu odbył się gminny konkurs wiedzy pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Tym razem wyzwanie pojęły  dziewczęta z klasy szóstej Zuzanna Jankowska, Aleksandra Łempicka, Weronika Rynkiewicz i Weronika Zentarra. Zuzia  zajęła II a Ola III miejsce w  kategorii szkół podstawowych.
Gratulujemy.
 
 
 
W pogoni za wielkanocnym zajączkiem
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
07.04.2017.
Do świąt już bardzo blisko, zatem i my chcieliśmy poczuć trochę świątecznej atmosfery, dlatego postanowiliśmy poszukać Wielkanocy w Pięknej Górze…
Czytaj
 
Wiosna Talentów
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
23.03.2017.

Za nami już piąta edycja naszego szkolnego pokazu rozmaitych talentów oraz umiejętności. Dzieci licznie zaprezentowały się na szkolnej scenie zarówno artystycznie, sportowo jak i kulturowo. Trzeba przyznać, że jak zwykle dały świetny popis


Nasi pierwszoklasiści-Julek i Sebastian zebrali owacje na stojąco

 

Czytaj
 
Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Redaktor: Małgorzata Szulc   
22.03.2017.
  Od kilku lat KRUS, mając na uwadze m. in. konieczność upowszechniania wiedzy o zasadach bhp w gospodarstwie rolnym oraz bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi, organizuje w szkołach spotkania z uczniami oraz konkursy plastyczne poświęcone tej tematyce. Nasza szkoła również korzysta z wiedzy przekazywanej przez tę instytucję oraz czynnie uczestniczy w konkursach. Tegoroczna edycja konkursu organizowana jest pod hasłem "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa".
Czytaj
 
Ekologiczny Dzień Wiosny
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
21.03.2017.


Chyba każdy czekał na ten dzień, gdyż oto właśnie 21 marca oficjalnie rozpoczęła się wiosna-ta kalendarzowa
Co prawda pogoda na to jeszcze za bardzo nie wskazuje, ale miejmy nadzieję, że nasze dzisiejsze "zabiegi" przyniosą pożądane efekty.


Odprowadzamy zimę tam, skąd przybyła


Wiosenny pokaz mody ekologicznej
Czytaj
 
Wiosenny Fitness...Mózgu
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
16.03.2017.

Wiosna zbliża się już wielkimi krokami, a co za nią idzie? Powrót do formy-zarówno fizycznej jak i umysłowej   Wietrzenie szarych komórek jest już niemodne, zatem jak na Szkołę Odkrywców Talentów przystało, w ramach powrotu do pełni sił witalnych i umysłowych zaproponowaliśmy Fitness...Mózgu I nie tylko! Zobaczcie...


Była też "gimnastyka buzi i języka". W formie karaoke


Zagwozdki matematyczne


I zagwozdki ogólno-życiowe


Tylko czy nie wybuchnie

Czytaj
 
Dzień Kobiet
Redaktor: Robert Michalak   
09.03.2017.

8 marca to oczywiście święto wszystkich kobiet obchodzone na całym świecie. Nie inaczej było w naszej szkole, gdzie obchodziliśmy ten dzień w sposób radosny.

Czytaj
 
Warzywa i owoce pokazują swoje moce!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
02.03.2017.

We wtorek 28 lutego 2017 roku w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo. Uczniowie z klas 0- III przebrani za warzywa i owoce uczestniczyli w przygotowanych inscenizacjach wierszy w ramach projektu "Warzywa i owoce w szkole".

Czytaj
 
Technologicznie i skocznie- na wycieczce w Olsztynie
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
19.02.2017.
Wycieczka, którą ostatnio odbyliśmy, nie wymagała dalekiej podróży, a była wyczekiwana przez wszystkich uczniów z klas IV-VI. Dlaczego? Przekonajcie się sami...

Multicentrum

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć...

Czytaj
 
Walentynki
Redaktor: Robert Michalak   
14.02.2017.

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy święto zakochanych - walentynki.

Czytaj
 
Bal karnawałowy
Redaktor: Robert Michalak   
11.02.2017.

9 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Młodsi uczniowie bawili się w "swoim" budynku. Wszyscy uczestnicy balu mieli fantazyjne stroje, niespożyte siły do zabawy oraz wyśmienite humory:

Czytaj
 
Powiatowy konkurs kolęd i pastorałek - wspaniałe duety
Redaktor: Małgorzata Szulc   
30.01.2017.


W dniu 21 stycznia 2017r. z inicjatywy pani Joanny Gawryszewskiej - prezesa Fudacji Kreolia - Kraina Kreatywności po pięcioletniej przerwie powrócił do naszego powiatu konkurs kolęd i pastorałek. Tegoroczny festiwal pod hasłem "Narodził się Jezus Chrystus" zorganizowany został w kościele parafialnym w Szymanach, a patronat nad nim objął starosta szczycieński. Celem imprezy było przybliżenie tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia, szerzenie znajomości kolęd i pastorałek oraz wyszukiwanie i promowanie młodych talentów.Odnieśliśmy sukces...
Czytaj
 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Redaktor: Krzysztof Obrębski   
26.01.2017.
Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W ramach programu zostało zakupionych 351 książek o tematyce dziecięcej, w tym 124 lektury. Nowością jest możliwość wypożyczania książek nie tylko na okres ferii zimowych, ale również na czas wakacji. Szczegóły są dostępne w u nauczyciela bibliotekarza, a także w regulaminie biblioteki.

Image

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 128 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.