Advertisement
Kolejne sukcesy naszych uczniów...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
08.06.2016.
 
W miniony piątek dwoje uczniów naszej szkoły odniosło kolejny sukces w dziedzinie języka angielskiego. Dzieci wzięły udział w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego dla klas IV-VI w ramach ogólnopolskiej akcji Macmillan Primary School Turnament IV, który miał miejsce w Zespole Szkół w Olszynach. Zuzanna Jankowska zajęła drugie miejsce a Gabriel Wanowicz trzecie.
 

Nasi Zwycięzcy

Czytaj
 
Wycieczka do Powiatowej Komendy Policji w Szczytnie
Redaktor: Małgorzata Szulc   
05.06.2016.

W dniu 30 maja cała nasza szkoła udała się z wycieczką do Powiatowej Komendy Policji w Szczytnie.

Czytaj
 
To był prawdziwie smerfny dzień!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
03.06.2016.

1 czerwca boisko Zespołu Szkół w Pasymiu zamieniło się w wioskę Smerfów-niby wszystkie takie same, ale jednak inne;-) Tak właśnie w Dzień Dziecka prezentowały się wszystkie dzieci naszej pięknej gminy Pasym-a było ich około 500! Wszędzie roiło się od uśmiechów, okrzyków radości, zapachu popcornu i błękitu specjalnie wykonanych na tę okazję koszulek:)


A to dopiero początek:)


Na niebie też królował błękit:)

Czytaj
 
Kolejny sukces w powiecie!
Redaktor: Małgorzata Szulc   
30.05.2016.
Podczas, gdy w naszej szkole trwały obchody uroczystości z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a uczniowie pięknie prezentowali przygotowany dla Rodziców program artystyczny, nasza młodsza koleżanka z klasy II, Danusia Górska, myślami będąc ze swoją klasą i Najbliższymi, z wielkim zapałem i zaangażowaniem walczyła o podium w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Spotkania z Poezją" w Szczytnie i .... udało się:). Danusia zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas I-III. Za swój wkład w piękną interpretację wiersza A. Frączek "Dama" Danusia otrzymała od organizatorów gratulacje, dyplom i statuetkę. My również serdecznie gratulujemy Danusi, tym bardziej, iż wiemy, że poziom konkursu był wysoki i niełatwo było zmagać się z recytatorami z całego powiatu.
 
Dzień Mamy i Taty
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
26.05.2016.
   25 maja 2016 r. w naszej szkole uczniowie postanowili uczcić wyjątkową uroczystością naszych wspaniałych rodziców, zapraszając kochane Mamy i kochanych Tatusiów.
 
 
Czytaj
 
Konkurs Recytatorski- na fali sukcesu...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
18.05.2016.
Mam przyjemność poinformować wszystkich czytelników naszej strony o...
 
Czytaj
 
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
14.05.2016.

W poniedziałek 9 maja w Szczytnie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  Pierwszej Pomocy PCK. Zawody odbywają się corocznie. Ich celem jest propagowanie wśród młodzieży postępowania w przypadku zaistnienia zdarzenia, w którym zachodzi konieczność udzielenia pierwszej pomocy.

Czytaj
 
Mały ornitolog
Redaktor: Małgorzata Szulc   
13.05.2016.

Prace zamieszczone poniżej przygotowane zostały w ramach udziału naszej szkoły (klasy II) w konkursie wojewódzkim "Mały ornitolog". Przedstawione zostały one w trzech artykułach:"Wycieczki pełne wrażeń", "Opowieści o wodnych ptakach" oraz "Nasz klasowy album ptaków". Zapraszamy do lektury.
 
W sudoku nie ma ...
Redaktor: Administrator   
12.05.2016.
Kolejny raz wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie "Sprawny Matematyk", organizowanym przez Zespół Szkół w Spychowie. Tegoroczna edycja była jedenastą z kolei. Nasza drużyna w składzie: Maciej Orzoł (klasa III), Olaf Czaplicki (klasa IV), Kacper Burchacki (klasa V) i Gabriel Wanowicz (klasa VI) pojechała na zawody razem z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Pasymiu, którą opiekował się Pan Arkadiusz Borkowski. Transport, dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, Cezarego Łachmańskiego zapewnił nam Urząd Miasta i Gminy Pasym. Ruszylismy o 8:00 ...
Czytaj
 
Chwyciliśmy ortograficznego byka za jeden róg...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
12.05.2016.
...w ten sposób można określić wynik naszych uczniów w  Konkursie Ortograficznym organizowanym przez nauczycielki- polonistki z Zespołu Szkół w Pasymiu pt. ,,Weź byka za rogi". Zapraszamy na krótką relację.

Czytaj
 
III miejsce Dominiki w powiatowym konkursie plastycznym
Redaktor: Małgorzata Szulc   
11.05.2016.
W dniu 4 maja spośród nadesłanych z ośmiu szkół podstawowych 61 prac plastycznych adresowanych do uczniów z kl. I-III szczytnowska powiatowa komisja ekspertów policyjnych wyłoniła laureatów VI edycji konkursu plastycznego pt. "Dbam o swoje bezpieczeństwo”, który realizowany  jest w ramach Rządowego  Programu  ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej". 
Czytaj
 
Odlotowych wrażeń ciąg dalszy ...
Redaktor: Małgorzata Szulc   
02.05.2016.

Wzorem starszych koleżanek i kolegów my młodsi uczniowie naszej szkoły w dniu 27 marca również udaliśmy się na wycieczkę do portu lotniczego w Szymanach. Nasza przygoda rozpoczęła się od zwiedzania punktu widokowego. Tu przywitał się z nami pan przewodnik, a następnie zaprosił do wspólnego obejrzenia startu samolotu.

Czytaj
 
Pękamy z dumy!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
25.04.2016.


W piątek 22 kwietnia dwoje uczniów z piątej klasy tj. Kacper Burchacki oraz Aleksandra Wanowicz przystąpiło do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Maths In English" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 15 w Olsztynie, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Gimnazjum nr 22 w Kaliningradzie. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z 9 szkół: SP3, SP13, SP15, SP19, SP22, SP29, SP34, SP Pasym oraz uczniowie naszej szkoły. Uczestnictwo w konkursie zostało zwieńczone ogromnym sukcesem, gdyż Kacper zajął III miejsce w tymże konkursie! Brawo!


Czytaj
 
Odlotowa wycieczka...
Redaktor: Lilla Kuck   
21.04.2016.

                 Są wycieczki ciekawe, bardzo ciekawe i ... odlotowe. Do tej ostatniej kategorii należy z pewnością zaliczyć wycieczkę do Portu Lotniczego ,,Olsztyn - Mazury". Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że z Mazur będzie można latać samolotem do różnych miejsc w kraju i za granicę. W tym roku, stało się to możliwe. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły skorzystali z oferty  i wybrali się do tego ciekawego po wieloma względami miejsca. Było co oglądać, przeżywać, dotykać, a nawet poznawać przez działanie. Oto fotoreportaż z naszej niezwykłej wyprawy.

Jesteśmy w hali odpraw, za nami rzeźbione w metalu, słynne już żurawie.

 


 

Czytaj
 
I miejsce w Turnieju BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
19.04.2016.
  Pierwsze miejsce na podium w turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" staje się tradycją naszej szkoły. Drużyna w składzie Wiktoria Abramska, Aleksandra Łempicka, Michał Młotkowski i Radek Łempicki  na etapie gminnym  pokonała zawodników z Zespołu Szkół w Pasymiu i drużynę ze Szkoły Podstawowej w Gromie. Tym samym awansowała do rozgrywek powiatowych, które odbyły się 16 kwietnia w Szczytnie. Zawodnicy z naszej szkoły również w powiecie nie mieli sobie równych.
 
 
W każdej z trzech części turnieju zajmowali czołowe miejsca.
 

Wiele radości z sukcesu mieli nie tylko sami zawodnicy ale też koledzy, koleżanki i kadra pedagogiczna, która z zapałem kibicowała drużynie.
 
 
Ich sukces został uwieńczony cennymi nagrodami i dyplomami zarówno na etapie gminnym jak i powiatowym.
 
 
Przed uczniami etap wojewódzki, trzymamy kciuki.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 129 - 144 z 496

Rekrutacja

Imieniny

23 Października 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.

Sondy

Archiwum

© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.