Advertisement
Sportowy sukces naszej szkoły ..
Redaktor: Lilla Kuck   
19.12.2016.

Z wielką przyjemnością informuję wszystkich zainteresowanych, że sportowa reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie drugie miejsce w konkursie "Najbardziej  Usportowiona Szkoła w Powiecie Szczycieńskim w Roku Szkolnym 2015/2016".

Oto główni autorzy sukcesu....

Czytaj
 
Kolędowanie na poziomie mistrzowskim-i to w języku angielskim!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
17.12.2016.

Boże Narodzenie tuż, tuż, już zewsząd rozbrzmiewają dźwięki kolęd, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój.
W tym roku w doskonały nastrój wprowadziła nas również kolędą Wiktoria Abramska, która swym wdzięcznym głosem "wyśpiewała" pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej "Face the Music". Konkurs miał miejsce 16 grudnia w Zespole Szkół w Lipowcu i w tegorocznej edycji uczestnicy prezentowali wybraną piosenkę świąteczną w języku angielskim.

Pierwsze miejsce za interpretację piosenki "Winter Wonderland"

Czytaj
 
Mikołajki
Redaktor: Małgorzata Szulc   
12.12.2016.

Dla wielu dzieci 6 grudnia to jeden z najprzyjemniejszych dni w kalendarzu. Tak też było i w tym roku. Od samego rana oczy młodszych i starszych uczniów wypatrywały niezwykłego gościa. W końcu dźwięk dzwoneczków obwieścił wszystkim, że do szkoły zawitał sam Święty Mikołaj.

 

Czytaj
 
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.
Redaktor: Robert Michalak   
05.12.2016.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej.

Jako pierwsi do boju ruszyli uczniowie klas I -III. Przy ogłuszającym dopingu kibiców naszym zawodnikom udało się zdobyć 3 miejsce.

Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
30.11.2016.

Wigilia świętego Andrzeja, czyli popularne andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb.

Czytaj
 
"Moja biało-czerwona" Ojczyzna - konkurs plastyczny
Redaktor: Małgorzata Szulc   
13.11.2016.


W trakcie tegorocznych wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości podczas koncertu organizowanego z tej okazji przez Polskie Radio Olsztyn na Placu Solidarności w Olsztynie, prezes rozgłośni wręczył nagrody i wyróżnienia autorom najlepszych prac plastycznych konkursu pt. "Moja biało-czerwona" Ojczyzna, ogłoszonego przez Radio Olsztyn dla dzieci z całego województwa, którego celem miało być kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.
Czytaj
 
Narodowe Święto Niepodległości
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
11.11.2016.

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Niezależnie od płci, tego gdzie mieszkamy, ile mamy lat, ile posiadamy i co  lubimy, wszystkich Polaków łączy ich wspólna Historia. Historia przez duże H, gdyż jesteśmy narodem o bardzo bogatej, pięknej, ale też i trudnej Historii. I o tym należy zawsze pamiętać. Narodowe  Święto Niepodległości jest bardzo radosnym świętem upamiętniającym dzień, w którym Polska po 123 latach odzyskała upragnioną, wywalczoną niepodległość.


 

Czytaj
 
Ślubowanie klasy I
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
27.10.2016.

  W dniu 20 października  uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. 

 

 
 
Czytaj
 
Święto Komisji Edukacji Narodowej
Redaktor: Małgorzata Szulc   
24.10.2016.
Dzień 14 października 2016r. upamiętniający kolejną rocznicę powstania KEN rozpoczął się w naszej szkole od obejrzenia interesującego pokazu slajdów ukazujących jej historię, którą w ciekawy sposób przedstawiła zgromadzonym nasza koleżanka Ola.
 
 
Czytaj
 
Srebrne dziewczyny
Redaktor: Robert Michalak   
14.10.2016.
Duży sukces odniosła żeńska reprezentacja naszej szkoły w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt gdzie zdobyła wicemistrzostwo powiatu szczycieńskiego.
Czytaj
 
Victoria ...
Redaktor: Lilla Kuck   
12.10.2016.

Obecny rok sportowy, nasza szkoła zaczęła najlepiej - jak tylko można było sobie wyobrazić - bo od zwycięstwa w zawodach powiatowych. Przyczyniły się do tego nasze znakomite tenisistki stołowe z klasy szóstej: Wiktoria Abramska i Aleksandra Łempicka.

Czytaj
 
Dzień Chłopaka
Redaktor: Lilla Kuck   
02.10.2016.
  Dzień Chłopaka w naszej szkole, nigdy nie jest zwykłą kartką w kalendarzu. Wtedy właśnie dziewczyny - te małe i te trochę większe -  chcą pokazać swoim Kolegom, jak bardzo ich lubią i cenią.
Czytaj
 
Sprzatanie świata
Redaktor: Robert Michalak   
27.09.2016.
23 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata. W tym roku hasło akcji brzmiało: "Podaj dalej... drugie życie odpadów".
Czytaj
 
O tym, jak to chleb powstaje, czyli...
Redaktor: Małgorzata Szulc   
25.09.2016.
...wycieczka klasy trzeciej do pobliskiej piekarni
W piękny, wrześniowy dzień trzecioklasiści wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do piekarni w Pasymiu. Na miejscu serdecznie przywitał nas pan kierownik oraz pracownicy zakładu.
 
Czytaj
 
Mały entomolog
Redaktor: Administrator   
14.09.2016.
Prezentacje zamieszczone poniżej przygotowane zostały w ramach udziału naszej szkoły (klasy III) w konkursie wojewódzkim "Mały entomolog". Zapraszamy do lektury.
 
Część pierwsza.
 
 
Część druga.
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 129 - 144 z 520
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.