Advertisement
Dzień Babci i Dziadka
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
19.01.2017.

Pędzą wnuki ulicami
z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich Babć i Dziadków.
A Dziadkowie wraz z Babciami
już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal
wystrojeni jak na bal.

Takich sympatycznych wierszyków oraz wesołych piosenek wysłuchali nasi Seniorzy, licznie przybyli na szkolną akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka.

A co tam się działo...- zapraszamy do lektury.

Czytaj
 
Kolejny rekord pobity!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
15.01.2017.

Dzisiejszego popołudnia miał miejsce 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym jak co roku społeczność naszej szkoły brała aktywny udział. Zarówno dzieci, rodzice jak i nauczyciele poświęcili dużo czasu i energii na to, by w tym dniu pomóc potrzebującym dzieciom i seniorom. Owocem pracy jest kolejny rekord zebranej sumy, która wyniosła 18163,57 zł!


Taniec dzieci z klas 1-3


Gromada Zuchowa Motylkowo i harcerze również jak co roku wspierali inicjatywę Jurka Owsiaka na rzecz tych najbardziej potrzebujących.

 

Czytaj
 
Finał WOSP 2017
Redaktor: Administrator   
09.01.2017.
 
Jasełka
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
07.01.2017.
Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe- zwane jasełkami- zostało przygotowane przez uczniów dwóch klas: 3 i 6. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, jednocześnie informując, że  pokaz jasełek dla Rodziców odbędzie się tradycyjnie w Dniu Babci i Dziadka.
Czytaj
 
Sukces Kacpra
Redaktor: Robert Michalak   
27.12.2016.
 
Kacper Burchacki zakwalifikował się się do wojewódzkiego etapu konkursu przedmiotowego z matematyki. Kacper najpierw musiał przejść etap szkolny w którym trzeba było uzyskać co najmniej 80% wszystkich punktów (wynik Kacpra to 84%). Etap wojewódzki odbędzie się 18 lutego w Olsztynie. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.
 
Pierwszy konkurs i wizyta.
Redaktor: Administrator   
25.12.2016.
Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i w związku z tym tradycja strojenia świątecznych drzewek, co stało się dla nas okazją do ogłoszenia szkolnego konkursu na wykonanie najpiękniejszych ozdób choinkowych. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy nie tylko uczniów naszej szkoły, ale również ich całe rodziny. Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

 
Czytaj
 
Sportowy sukces naszej szkoły ..
Redaktor: Lilla Kuck   
19.12.2016.

Z wielką przyjemnością informuję wszystkich zainteresowanych, że sportowa reprezentacja naszej szkoły zajęła wysokie drugie miejsce w konkursie "Najbardziej  Usportowiona Szkoła w Powiecie Szczycieńskim w Roku Szkolnym 2015/2016".

Oto główni autorzy sukcesu....

Czytaj
 
Kolędowanie na poziomie mistrzowskim-i to w języku angielskim!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
17.12.2016.

Boże Narodzenie tuż, tuż, już zewsząd rozbrzmiewają dźwięki kolęd, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój.
W tym roku w doskonały nastrój wprowadziła nas również kolędą Wiktoria Abramska, która swym wdzięcznym głosem "wyśpiewała" pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej "Face the Music". Konkurs miał miejsce 16 grudnia w Zespole Szkół w Lipowcu i w tegorocznej edycji uczestnicy prezentowali wybraną piosenkę świąteczną w języku angielskim.

Pierwsze miejsce za interpretację piosenki "Winter Wonderland"

Czytaj
 
Mikołajki
Redaktor: Małgorzata Szulc   
12.12.2016.

Dla wielu dzieci 6 grudnia to jeden z najprzyjemniejszych dni w kalendarzu. Tak też było i w tym roku. Od samego rana oczy młodszych i starszych uczniów wypatrywały niezwykłego gościa. W końcu dźwięk dzwoneczków obwieścił wszystkim, że do szkoły zawitał sam Święty Mikołaj.

 

Czytaj
 
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.
Redaktor: Robert Michalak   
05.12.2016.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej.

Jako pierwsi do boju ruszyli uczniowie klas I -III. Przy ogłuszającym dopingu kibiców naszym zawodnikom udało się zdobyć 3 miejsce.

Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
30.11.2016.

Wigilia świętego Andrzeja, czyli popularne andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb.

Czytaj
 
"Moja biało-czerwona" Ojczyzna - konkurs plastyczny
Redaktor: Małgorzata Szulc   
13.11.2016.


W trakcie tegorocznych wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości podczas koncertu organizowanego z tej okazji przez Polskie Radio Olsztyn na Placu Solidarności w Olsztynie, prezes rozgłośni wręczył nagrody i wyróżnienia autorom najlepszych prac plastycznych konkursu pt. "Moja biało-czerwona" Ojczyzna, ogłoszonego przez Radio Olsztyn dla dzieci z całego województwa, którego celem miało być kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.
Czytaj
 
Narodowe Święto Niepodległości
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
11.11.2016.

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Niezależnie od płci, tego gdzie mieszkamy, ile mamy lat, ile posiadamy i co  lubimy, wszystkich Polaków łączy ich wspólna Historia. Historia przez duże H, gdyż jesteśmy narodem o bardzo bogatej, pięknej, ale też i trudnej Historii. I o tym należy zawsze pamiętać. Narodowe  Święto Niepodległości jest bardzo radosnym świętem upamiętniającym dzień, w którym Polska po 123 latach odzyskała upragnioną, wywalczoną niepodległość.


 

Czytaj
 
Ślubowanie klasy I
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
27.10.2016.

  W dniu 20 października  uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. 

 

 
 
Czytaj
 
Święto Komisji Edukacji Narodowej
Redaktor: Małgorzata Szulc   
24.10.2016.
Dzień 14 października 2016r. upamiętniający kolejną rocznicę powstania KEN rozpoczął się w naszej szkole od obejrzenia interesującego pokazu slajdów ukazujących jej historię, którą w ciekawy sposób przedstawiła zgromadzonym nasza koleżanka Ola.
 
 
Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 129 - 144 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.