Advertisement
Podręczniki dla uczniów w roku szkolnym 2016/17
Redaktor: Administrator   
27.07.2016.

W nadchodzącym roku szkolnym 2016-2017 niemal wszystkie podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji państwowej. Rodzice muszą sami zakupić podręczniki i materiały dla dzieci, które będą uczyły się w oddziale zerowym, klasie szóstej i religii (wszystkie klasy).

Wykaz podręczników i ćwiczeń, które będą stosowane w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 znajdą Państwo w zakładce po lewej stronie zatytułowanej "Podręczniki 2016/2017".

Jan Suchan - dyrektor szkoły

 
Pierwsza pomoc na wodzie
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
11.07.2016.
W wakacje można leniuchować, nudzić się abo aktywnie spędzać czas. Uczniowie z naszej szkoły: Aleksandra Łempicka, Aleksandra Wanowicz, Julia Jakobsze, Wiktoria Abramska, Zuzanna Jankowska i Michał Młotkowski postawili na aktywność. 9 lipca wzięli udział w symulowanych działaniach ratowniczych na wodzie.
 
Czytaj
 
Rowerami do rezerwatu przyrody
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
09.07.2016.

Blisko końca roku szkolnego uczniowie klasy 5 wybrali się na przyjemną rowerową wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Jeziora Kośno.

Czytaj
 
Wycieczka do Warszawy, część 2 :)
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
04.07.2016.

Uczniowie klas starszych naszej szkoły wraz z trzecioklasistami również wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski oraz obejrzeliśmy film w kinie 6 D. Oto fotorelacja...

Czekamy na wjazd windą na szczyt Pałacu Kultury i Nauki (33 piętro)

 

 

Czytaj
 
Wycieczka do Warszawy
Redaktor: Małgorzata Szulc   
04.07.2016.

    W piękny, pogodny dzień 8 czerwca dzieci z klas "0" - III wraz z opiekunami wyruszyły na całodniową, autokarową wycieczkę do naszej stolicy.

Czytaj
 
"Mały ornitolog" - mamy nagrodę!
Redaktor: Małgorzata Szulc   
26.06.2016.

W dniu 20 czerwca w pięknie położonym wśród zieleni obiekcie Muzeum Przyrody w Olsztynie odbyło się podsumowanie pierwszej edycji wojewódzkiego konkursu pt. "Mały ornitolog" zorganizowanego przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Czytaj
 
Nasza ,,Mała Olimpiada" ...
Redaktor: Lilla Kuck   
26.06.2016.
W ostatni poniedziałek roku szkolnego, w naszej szkole odbył Dzień Sportu Szkolnego. Było duuużo dobrej i wesołej zabawy oraz czystej sportowej walki.
Czytaj
 
Kolorowy tydzień
Redaktor: Robert Michalak   
21.06.2016.

 

 

 

W dniach 13 - 17 czerwca został zorganizowany w naszej szkole konkurs "Kolorowy tydzień".

Czytaj
 
Kolejne sukcesy naszych uczniów...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
08.06.2016.
 
W miniony piątek dwoje uczniów naszej szkoły odniosło kolejny sukces w dziedzinie języka angielskiego. Dzieci wzięły udział w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego dla klas IV-VI w ramach ogólnopolskiej akcji Macmillan Primary School Turnament IV, który miał miejsce w Zespole Szkół w Olszynach. Zuzanna Jankowska zajęła drugie miejsce a Gabriel Wanowicz trzecie.
 

Nasi Zwycięzcy

Czytaj
 
Wycieczka do Powiatowej Komendy Policji w Szczytnie
Redaktor: Małgorzata Szulc   
05.06.2016.

W dniu 30 maja cała nasza szkoła udała się z wycieczką do Powiatowej Komendy Policji w Szczytnie.

Czytaj
 
To był prawdziwie smerfny dzień!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
03.06.2016.

1 czerwca boisko Zespołu Szkół w Pasymiu zamieniło się w wioskę Smerfów-niby wszystkie takie same, ale jednak inne;-) Tak właśnie w Dzień Dziecka prezentowały się wszystkie dzieci naszej pięknej gminy Pasym-a było ich około 500! Wszędzie roiło się od uśmiechów, okrzyków radości, zapachu popcornu i błękitu specjalnie wykonanych na tę okazję koszulek:)


A to dopiero początek:)


Na niebie też królował błękit:)

Czytaj
 
Kolejny sukces w powiecie!
Redaktor: Małgorzata Szulc   
30.05.2016.
Podczas, gdy w naszej szkole trwały obchody uroczystości z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a uczniowie pięknie prezentowali przygotowany dla Rodziców program artystyczny, nasza młodsza koleżanka z klasy II, Danusia Górska, myślami będąc ze swoją klasą i Najbliższymi, z wielkim zapałem i zaangażowaniem walczyła o podium w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Spotkania z Poezją" w Szczytnie i .... udało się:). Danusia zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas I-III. Za swój wkład w piękną interpretację wiersza A. Frączek "Dama" Danusia otrzymała od organizatorów gratulacje, dyplom i statuetkę. My również serdecznie gratulujemy Danusi, tym bardziej, iż wiemy, że poziom konkursu był wysoki i niełatwo było zmagać się z recytatorami z całego powiatu.
 
Dzień Mamy i Taty
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
26.05.2016.
   25 maja 2016 r. w naszej szkole uczniowie postanowili uczcić wyjątkową uroczystością naszych wspaniałych rodziców, zapraszając kochane Mamy i kochanych Tatusiów.
 
 
Czytaj
 
Konkurs Recytatorski- na fali sukcesu...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
18.05.2016.
Mam przyjemność poinformować wszystkich czytelników naszej strony o...
 
Czytaj
 
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
14.05.2016.

W poniedziałek 9 maja w Szczytnie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  Pierwszej Pomocy PCK. Zawody odbywają się corocznie. Ich celem jest propagowanie wśród młodzieży postępowania w przypadku zaistnienia zdarzenia, w którym zachodzi konieczność udzielenia pierwszej pomocy.

Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 520
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.