Advertisement
Zebranie Rady Niezwyczajnej
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.10.2015.

We wtorek odbyło się posiedzenie "Rady Pedagogicznej" w sprawie Dnia Edukacji Narodowej, który obchodzony jest rokrocznie 14 października. Z uwagi na to, iż jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych uroczystość odbyła się w dniu poprzedzającym to święto. Zapraszam na relację z tego wydarzenia:)


Posiedzenie Rady Niezwyczajnej
W rolach głównych:
Miejsce centralne-Dyrektor Szkoły mgr Jan Suchan
Od lewej tuż przy Panu Dyrektorze w różowej apaszce Pani Piwowarska, następnie Pan Michalak, Pan Obrębski, Pani Orenczuk  oraz Pani Pietrzyk, naprzeciw Pana Dyrektora Pani Szulc.
Po prawej przy Panu Dyrektorze Pani Szymańska-Wróbel, Pani Sienkiewicz, Pani Kuck oraz Pani Bdryła.

Czytaj
 
Chlopaki też...lubią brąz..
Redaktor: Lilla Kuck   
13.10.2015.

 

Chłopaki z szóstej klasy, tak jak dziewczyny, też polubili brąz tej jesieni. Dlaczego? Już wyjaśniam- Radek Łempicki, Gabriel Wanowicz i Dominik Siwek wzięli udział w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego. Mimo wcześniejszych problemów z transportem, dzięki wspaniałomyślnej pomocy pana Sławomira Wanowicza, dotarliśmy na zawody punktualnie i bez problemów.


Czytaj
 
Dziewczyny lubią brąz.
Redaktor: Robert Michalak   
10.10.2015.

Bardzo dobrze spisała się żeńska drużyna piłkarska naszej szkoły, która w Powiatowych Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej zajęła 3 miejsce.

Czytaj
 
Wiktoria, czyli zwycięstwo !!!
Redaktor: Lilla Kuck   
07.10.2015.
Pod takim hasłem przebiegły dla nas indywidualne   biegi przełajowe w piątek, 2 października 2015 roku. Cała sportowa impreza zaczęła o godzinie 9.45 na terenie Zespołu Szkół w Świętajnie. Przywitanie było trochę chłodne, a to za sprawą temperatury.... rano było  tam chyba ok 7 stopni Celsjusza. Organizatorzy i gospodarze stanęli na wysokości zadania,  częstując nas gorącą herbatką .... zrobiło się trochę cieplej,  milej, a za parę chwil nawet wyjrzało  słoneczko ...
Czytaj
 
Bezpieczni na drogach - spotkanie z Policją
Redaktor: Małgorzata Szulc   
21.09.2015.
W dniu 15 września zaproszeni do naszej szkoły przedstawiciele szczytnowskiej Policji spotkali się z uczniami kl. I-III celem przypomnienia i nauki ważnych zasad, obowiązujących na drogach. Przed wyjściem na spacer w okolice skrzyżowania pani E. Szczepanek omówiła z dziećmi zasady bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać poruszając się po drogach. Następnie pod opieką Policjantów oraz wychowawców klas dzieci udały się w okolice skrzyżowania i na przystanek autobusowy. 
 
Czytaj
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Redaktor: Administrator   
24.08.2015.

Uczniów, Rodziców i wszystkich zainteresowanych

zapraszam 1 września 2015, na godzinę 8:00

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    W tym dniu autobus dowiezie dzieci z obwodu szkoły zgodnie z planem obowiązującym w ubiegłym roku szkolnym.

   Ze względu na szczególny charakter tego dnia proszę, aby nasi uczniowie byli ubrani w granatowe, czarne (ciemne) spodnie, spódniczki, białe bluzki, koszule oraz założyli swoje szkolne kamizelki.

   Osoby, które przed wakacjami zamówiły kamizelki mogą je odebrać w szkole w dniach 27 i 28 sierpnia w godzinach 10:00 - 12:00.

   Dzieci, które z różnych przyczyn nie mają kamizelek szkolnych proszę, w miarę możliwości, ubrać w strój zbliżony do opisanego wyżej.

   Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego strój szkolny nie obowiązuje.

 
Podręczniki.
Redaktor: Administrator   
20.07.2015.

Na stronie umieszczono wykaz obowiązujących podręczników na rok szkolny 2015/2016. Klikając w  zakładkę (po lewej stronie) "Podręczniki 2015/2016" zostaniecie Państwo przeniesieni do strony na której można wybrać wersję (docx lub pdf) dokumentu z informacjami.

Przypominam, że książki dla dzieci z klas I, II i IV, z wyjątkiem tych do nauki religii, zakupuje szkoła i na początku roku szkolnego wypożyczy je uczniom.

 
Wycieczka
Redaktor: Małgorzata Szulc   
17.07.2015.
Choć 23 czerwca tego roku zapowiadał się deszczowo, to w czasie zaplanowanej na ten dzień wycieczki chmury łaskawie nas omijały i nie musieliśmy korzystać z zabranych ze sobą parasoli.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania XIV wiecznego pokrzyżackiego zamku w Nidzicy. W czasach państwa krzyżackiego zamek ten służył jako warownia i był bardzo ważnym punktem strategicznym. Obecnie to miejskie centrum kultury i rozrywki.

 
Czytaj
 
I jeszcze kilka wspomnień...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
15.07.2015.

Wakacje w pełni, ale miło też powspominać ostatnie dni roku szkolnego. Oto mała fotogaleria z:

 

Czytaj
 
"Mali ratownicy"
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
06.07.2015.
 
RUR to nie tylko oswajanie z ważnymi zagadnieniami, ale przede wszystkim kształtowanie właściwych nawyków.
Od kwietnia 2006 Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi Ogólnopolski Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR). To jeden z największych realizowanych projektów prowadzonych przez organizację pozarządową w polskim systemie oświaty. Program ten polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie już  w pierwszych klasach szkoły podstawowej.
Nasza szkoła do Programu przystąpiła w 2007roku. Dzięki niemu rokrocznie przybywa nam "małych ratowników", dla których pierwsza pomoc staje się czymś naturalnym.
W tym roku znaleźliśmy się w gronie najaktywniejszych uczestników Programu, nasi uczniowie z klas I-III otrzymali tekturowe osobiste walizeczki-apteczki. To fantastyczny prezent na zakończenie roku szkolnego- DZIĘKUJEMY!
 
 
Kolorowy tydzień
Redaktor: Robert Michalak   
04.07.2015.

Kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolorowy  tydzień.
Czytaj
 
Każdy jakieś hobby ma!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.06.2015.

Już po raz trzeci  na szkolnej scenie
Każdy nasz uczeń mógł prezentować swe uzdolnienie,
A dzień krótki by opisać mnogość wydarzeń,
Były występy solowe, w grupie i popisy w parze,
Były śpiewy, tańce i sztuczki magiczne,
Dowcipy, dzwonki i fryzury prześliczne,
Wielu utalentowanych uczniów w szkole mamy,
Więc do lektury Was zapraszamy!


Karol iluzjonista:)

Czytaj
 
Dzień Dziecka na sportowo
Redaktor: Lilla Kuck   
09.06.2015.

               Dzień Dziecka  to jeden z najważniejszych dni w życiu szkoły - ponieważ to święto naszych wspaniałych uczniów.  Nauczyciele przygotowali się do tej imprezy ze szczególna uwagą i starannością - dlatego mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą wspominać długo przeżyte miłe chwile. Bawiliśmy się od rana - były sportowe zmagania, konkursy i różnego rodzaju niespodzianki.  Proszę oglądać, czytać i podziwiać...

Czytaj
 
Dzień Dziecka - zapraszamy.
Redaktor: Administrator   
28.05.2015.
1 czerwca 2-15r. organizujemy szkolny Dzień Dziecka. Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, zawody, smakołyki i niespodzianki.

Dziękujemy za wsparcie rzeczowe i finansowe naszej inicjatywy. Szczodrość Państwa (Rodziców, Nauczycieli, Przedsiębiorców), jak się okazuje, jest nieskończona. Zadowolenie dzieci jest Waszym udziałem.


Program imprezy przewiduje ...

Czytaj
 
I miejsce w Konkursie Ortograficznym
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
27.05.2015.
   26 maja nasza uczennica- Aleksandra Wanowicz zajęła I miejsce w Konkursie Ortograficznym- ,,Weź byka za rogi". Była to już III edycja gminnego konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową w Pasymiu.
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 480
© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.