Advertisement
Podręczniki.
Redaktor: Administrator   
20.07.2015.

Na stronie umieszczono wykaz obowiązujących podręczników na rok szkolny 2015/2016. Klikając w  zakładkę (po lewej stronie) "Podręczniki 2015/2016" zostaniecie Państwo przeniesieni do strony na której można wybrać wersję (docx lub pdf) dokumentu z informacjami.

Przypominam, że książki dla dzieci z klas I, II i IV, z wyjątkiem tych do nauki religii, zakupuje szkoła i na początku roku szkolnego wypożyczy je uczniom.

 
Wycieczka
Redaktor: Małgorzata Szulc   
17.07.2015.
Choć 23 czerwca tego roku zapowiadał się deszczowo, to w czasie zaplanowanej na ten dzień wycieczki chmury łaskawie nas omijały i nie musieliśmy korzystać z zabranych ze sobą parasoli.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania XIV wiecznego pokrzyżackiego zamku w Nidzicy. W czasach państwa krzyżackiego zamek ten służył jako warownia i był bardzo ważnym punktem strategicznym. Obecnie to miejskie centrum kultury i rozrywki.

 
Czytaj
 
I jeszcze kilka wspomnień...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
15.07.2015.

Wakacje w pełni, ale miło też powspominać ostatnie dni roku szkolnego. Oto mała fotogaleria z:

 

Czytaj
 
"Mali ratownicy"
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
06.07.2015.
 
RUR to nie tylko oswajanie z ważnymi zagadnieniami, ale przede wszystkim kształtowanie właściwych nawyków.
Od kwietnia 2006 Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi Ogólnopolski Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR). To jeden z największych realizowanych projektów prowadzonych przez organizację pozarządową w polskim systemie oświaty. Program ten polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie już  w pierwszych klasach szkoły podstawowej.
Nasza szkoła do Programu przystąpiła w 2007roku. Dzięki niemu rokrocznie przybywa nam "małych ratowników", dla których pierwsza pomoc staje się czymś naturalnym.
W tym roku znaleźliśmy się w gronie najaktywniejszych uczestników Programu, nasi uczniowie z klas I-III otrzymali tekturowe osobiste walizeczki-apteczki. To fantastyczny prezent na zakończenie roku szkolnego- DZIĘKUJEMY!
 
 
Kolorowy tydzień
Redaktor: Robert Michalak   
04.07.2015.

Kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolorowy  tydzień.
Czytaj
 
Każdy jakieś hobby ma!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.06.2015.

Już po raz trzeci  na szkolnej scenie
Każdy nasz uczeń mógł prezentować swe uzdolnienie,
A dzień krótki by opisać mnogość wydarzeń,
Były występy solowe, w grupie i popisy w parze,
Były śpiewy, tańce i sztuczki magiczne,
Dowcipy, dzwonki i fryzury prześliczne,
Wielu utalentowanych uczniów w szkole mamy,
Więc do lektury Was zapraszamy!


Karol iluzjonista:)

Czytaj
 
Dzień Dziecka na sportowo
Redaktor: Lilla Kuck   
09.06.2015.

               Dzień Dziecka  to jeden z najważniejszych dni w życiu szkoły - ponieważ to święto naszych wspaniałych uczniów.  Nauczyciele przygotowali się do tej imprezy ze szczególna uwagą i starannością - dlatego mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą wspominać długo przeżyte miłe chwile. Bawiliśmy się od rana - były sportowe zmagania, konkursy i różnego rodzaju niespodzianki.  Proszę oglądać, czytać i podziwiać...

Czytaj
 
Dzień Dziecka - zapraszamy.
Redaktor: Administrator   
28.05.2015.
1 czerwca 2-15r. organizujemy szkolny Dzień Dziecka. Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, zawody, smakołyki i niespodzianki.

Dziękujemy za wsparcie rzeczowe i finansowe naszej inicjatywy. Szczodrość Państwa (Rodziców, Nauczycieli, Przedsiębiorców), jak się okazuje, jest nieskończona. Zadowolenie dzieci jest Waszym udziałem.


Program imprezy przewiduje ...

Czytaj
 
I miejsce w Konkursie Ortograficznym
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
27.05.2015.
   26 maja nasza uczennica- Aleksandra Wanowicz zajęła I miejsce w Konkursie Ortograficznym- ,,Weź byka za rogi". Była to już III edycja gminnego konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową w Pasymiu.
Czytaj
 
I miejsce w Konkursie Recytatorskim
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
17.05.2015.
Miło mi poinformować, że w ubiegłym tygodniu w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego Spotkania z Poezją Dziecięcą- uczennica naszej szkoły Danusia Górska z klasy 1- zajęła I miejsce. Oto szczegóły i dodatkowe przyjemne wiadomości. Zapraszam.
 

Czytaj
 
Wojewódzki Turniej BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
14.05.2015.
     14 maja (w czwartek) 21 drużyn ze szkół podstawowych wzięło udział w Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 19 w Olsztynie.
Powiat Szczytno reprezentowała drużyna z naszej szkoły w składzie: Dominika Krysik, Anna Sieruta, Dawid Wróbel oraz Arkadiusz Chełstowski.

Będziemy godnie reprezentować.

Oj, będzie z kim rywalizować.

Czytaj
 
(Nie)sprawny matematyk.
Redaktor: Administrator   
11.05.2015.

Kolejny raz pojechaliśmy do Świętajna, by zmierzyć się z drużynami powiatu szczycieńskiego w konkursie "Sprawny Matematyk". Nasza ekipa w składzie:

Olaf Czaplicki - klasa III,

Kacper Burchacki - klasa IV,

Konrad Młotkowski - klasa V

i Anna Sieruta - klasa VI

rozpoczęła zmagania niefortunnie. Po konkurencjach sprawnościowych wśród 11 szkół znaleźliśmy się na ...

Czytaj
 
Święto Konstytucji Trzeciego Maja
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
07.05.2015.
Jak co roku obchodzimy w naszej szkole ważne patriotyczne święto- kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Zapewne wszyscy pamiętają, że była to pierwsza konstytucja polska, także pierwszy tego typu akt prawny uchwalony w Europie, a drugi na świecie- po konstytucji amerykańskiej. Nasi uczniowie wcielili się w role niesfornych dzieci, które na lekcji odwiedza we własnej osobie- Pani Konstytucja. Opowiada o swojej przeszłości i znaczeniu. Żywa lekcja historii kończy się sukcesem- wszyscy zaliczają sprawdzian. Przedstawienie ubarwił śpiew uczniów klasy czwartej, które zaprezentowały ,,Majową jutrzenkę", ,,Rotę" oraz ,,Kocham Cię Polsko". Oto fotorelacja:
 
Czytaj
 
Tańczyć każdy może;)
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
30.04.2015.


Taniec to przyjemność, taniec to radość, taniec to ...energia do życia. Energia, która jest ważniejsza od choreografii, efektu estetycznego,  nawet od talentu....

Czytaj
 
I miejsce w Powiatowym Konkursie BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
18.04.2015.

18 kwietnia w Szczytnie odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Było zaskoczenie, radość i nagrody.


Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 474

Rekrutacja

Imieniny

16 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.

Sondy

Archiwum

© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.