Advertisement
Szczęśliwego Nowego Roku!
Redaktor: Administrator   
02.01.2016.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Składamy wszystkim Czytelnikom naszej strony oraz całej społeczności

Szkoły Podstawowej w Tylkowie

serdeczne życzenia spokoju, radości i szczęścia

w Nowym Roku 2016,

aby spełniły się Państwa marzenia,

aby ten czas okazał się wyjątkowy, pełen nadziei i dobrych myśli.

 
Jasełka
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
02.01.2016.

Jeszcze zapraszamy do kilku wspomnień z przedstawienia bożonarodzeniowego, które odbyło się w naszej szkole ostatni dzień przed przerwą świąteczną. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowali tradycyjne jasełka zakończone również koncertem kolęd w wykonaniu klasy 5. Zapraszamy do lektury i obejrzenia kilku zdjęć.

Czytaj
 
Sukcesy piłkarzy
Redaktor: Robert Michalak   
07.12.2015.
Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w X Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej R-Gol Cup.
Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
01.12.2015.

Zgodnie z tradycją obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny brali udział wszyscy uczniowie.

Czytaj
 
Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy.
Redaktor: Administrator   
26.11.2015.

Organizatorzy Gminnego Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w Pasymiu informują, że 10 stycznia 2016, od godziny 14:00 w sali Zespołu Szkół w Pasymiu będą trwały imprezy związane z tą akcją.

Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym Finale, obejrzenia występów uczniów i dzieci, w tym z naszej szkoły.

Proszę również o pomoc w znalezieniu sponsorów, którzy są gotowi przekazać fanty, które mogą być zlicytowane w czasie naszego finału.

Za Państwa udział i pomoc z góry dziękuję.

Jan Suchan

 

 
Ankiety
Redaktor: Administrator   
26.11.2015.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiada "wygaszanie" gimnazjów i cofnięcie reformy dotyczącej sześciolatków w klasie pierwszej. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na ten temat. W kolumnie po prawej stronie zamieściliśmy dwie ankiety dotyczące tych zmian. Każdy może anonimowo wypowiedzieć się co o tym sądzi. Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.

Jan Suchan

 
Pomagamy
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
17.11.2015.

  Na początku listopada w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt.

Czytaj
 
Pierwszy egzamin
Redaktor: Beata Piwowarska   
27.10.2015.
  "Ja, uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Tylkowie ślubuję ... żyć i pracować dla dobra mojej Ojczyzny."
Czytaj
 
Rekord został pobity!
Redaktor: Beata Piwowarska   
27.10.2015.
     W piątek, 16 października podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca -  pobity został dotychczasowy (83 111 osób) rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej!!!
Czytaj
 
Sportowych sukcesów ciąg dalszy...
Redaktor: Lilla Kuck   
21.10.2015.
Tym razem nasi reprezentanci osiągnęli sukcesy na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej. Sukces był podwójny, bo  w wydaniu dziewcząt  i chłopców jednego dnia...
Czytaj
 
Zebranie Rady Niezwyczajnej
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.10.2015.

We wtorek odbyło się posiedzenie "Rady Pedagogicznej" w sprawie Dnia Edukacji Narodowej, który obchodzony jest rokrocznie 14 października. Z uwagi na to, iż jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych uroczystość odbyła się w dniu poprzedzającym to święto. Zapraszam na relację z tego wydarzenia:)


Posiedzenie Rady Niezwyczajnej
W rolach głównych:
Miejsce centralne-Dyrektor Szkoły mgr Jan Suchan
Od lewej tuż przy Panu Dyrektorze w różowej apaszce Pani Piwowarska, następnie Pan Michalak, Pan Obrębski, Pani Orenczuk  oraz Pani Pietrzyk, naprzeciw Pana Dyrektora Pani Szulc.
Po prawej przy Panu Dyrektorze Pani Szymańska-Wróbel, Pani Sienkiewicz, Pani Kuck oraz Pani Bdryła.

Czytaj
 
Chlopaki też...lubią brąz..
Redaktor: Lilla Kuck   
13.10.2015.

 

Chłopaki z szóstej klasy, tak jak dziewczyny, też polubili brąz tej jesieni. Dlaczego? Już wyjaśniam- Radek Łempicki, Gabriel Wanowicz i Dominik Siwek wzięli udział w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego. Mimo wcześniejszych problemów z transportem, dzięki wspaniałomyślnej pomocy pana Sławomira Wanowicza, dotarliśmy na zawody punktualnie i bez problemów.


Czytaj
 
Dziewczyny lubią brąz.
Redaktor: Robert Michalak   
10.10.2015.

Bardzo dobrze spisała się żeńska drużyna piłkarska naszej szkoły, która w Powiatowych Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej zajęła 3 miejsce.

Czytaj
 
Wiktoria, czyli zwycięstwo !!!
Redaktor: Lilla Kuck   
07.10.2015.
Pod takim hasłem przebiegły dla nas indywidualne   biegi przełajowe w piątek, 2 października 2015 roku. Cała sportowa impreza zaczęła o godzinie 9.45 na terenie Zespołu Szkół w Świętajnie. Przywitanie było trochę chłodne, a to za sprawą temperatury.... rano było  tam chyba ok 7 stopni Celsjusza. Organizatorzy i gospodarze stanęli na wysokości zadania,  częstując nas gorącą herbatką .... zrobiło się trochę cieplej,  milej, a za parę chwil nawet wyjrzało  słoneczko ...
Czytaj
 
Bezpieczni na drogach - spotkanie z Policją
Redaktor: Małgorzata Szulc   
21.09.2015.
W dniu 15 września zaproszeni do naszej szkoły przedstawiciele szczytnowskiej Policji spotkali się z uczniami kl. I-III celem przypomnienia i nauki ważnych zasad, obowiązujących na drogach. Przed wyjściem na spacer w okolice skrzyżowania pani E. Szczepanek omówiła z dziećmi zasady bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać poruszając się po drogach. Następnie pod opieką Policjantów oraz wychowawców klas dzieci udały się w okolice skrzyżowania i na przystanek autobusowy. 
 
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 490
© 2019 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.