Advertisement
Konkurs Recytatorski- na fali sukcesu...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
18.05.2016.
Mam przyjemność poinformować wszystkich czytelników naszej strony o...
 
Czytaj
 
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
14.05.2016.

W poniedziałek 9 maja w Szczytnie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  Pierwszej Pomocy PCK. Zawody odbywają się corocznie. Ich celem jest propagowanie wśród młodzieży postępowania w przypadku zaistnienia zdarzenia, w którym zachodzi konieczność udzielenia pierwszej pomocy.

Czytaj
 
Mały ornitolog
Redaktor: Małgorzata Szulc   
13.05.2016.

Prace zamieszczone poniżej przygotowane zostały w ramach udziału naszej szkoły (klasy II) w konkursie wojewódzkim "Mały ornitolog". Przedstawione zostały one w trzech artykułach:"Wycieczki pełne wrażeń", "Opowieści o wodnych ptakach" oraz "Nasz klasowy album ptaków". Zapraszamy do lektury.
 
W sudoku nie ma ...
Redaktor: Administrator   
12.05.2016.
Kolejny raz wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie "Sprawny Matematyk", organizowanym przez Zespół Szkół w Spychowie. Tegoroczna edycja była jedenastą z kolei. Nasza drużyna w składzie: Maciej Orzoł (klasa III), Olaf Czaplicki (klasa IV), Kacper Burchacki (klasa V) i Gabriel Wanowicz (klasa VI) pojechała na zawody razem z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Pasymiu, którą opiekował się Pan Arkadiusz Borkowski. Transport, dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, Cezarego Łachmańskiego zapewnił nam Urząd Miasta i Gminy Pasym. Ruszylismy o 8:00 ...
Czytaj
 
Chwyciliśmy ortograficznego byka za jeden róg...
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
12.05.2016.
...w ten sposób można określić wynik naszych uczniów w  Konkursie Ortograficznym organizowanym przez nauczycielki- polonistki z Zespołu Szkół w Pasymiu pt. ,,Weź byka za rogi". Zapraszamy na krótką relację.

Czytaj
 
III miejsce Dominiki w powiatowym konkursie plastycznym
Redaktor: Małgorzata Szulc   
11.05.2016.
W dniu 4 maja spośród nadesłanych z ośmiu szkół podstawowych 61 prac plastycznych adresowanych do uczniów z kl. I-III szczytnowska powiatowa komisja ekspertów policyjnych wyłoniła laureatów VI edycji konkursu plastycznego pt. "Dbam o swoje bezpieczeństwo”, który realizowany  jest w ramach Rządowego  Programu  ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej". 
Czytaj
 
Odlotowych wrażeń ciąg dalszy ...
Redaktor: Małgorzata Szulc   
02.05.2016.

Wzorem starszych koleżanek i kolegów my młodsi uczniowie naszej szkoły w dniu 27 marca również udaliśmy się na wycieczkę do portu lotniczego w Szymanach. Nasza przygoda rozpoczęła się od zwiedzania punktu widokowego. Tu przywitał się z nami pan przewodnik, a następnie zaprosił do wspólnego obejrzenia startu samolotu.

Czytaj
 
Pękamy z dumy!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
25.04.2016.


W piątek 22 kwietnia dwoje uczniów z piątej klasy tj. Kacper Burchacki oraz Aleksandra Wanowicz przystąpiło do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Maths In English" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 15 w Olsztynie, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Gimnazjum nr 22 w Kaliningradzie. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z 9 szkół: SP3, SP13, SP15, SP19, SP22, SP29, SP34, SP Pasym oraz uczniowie naszej szkoły. Uczestnictwo w konkursie zostało zwieńczone ogromnym sukcesem, gdyż Kacper zajął III miejsce w tymże konkursie! Brawo!


Czytaj
 
Odlotowa wycieczka...
Redaktor: Lilla Kuck   
21.04.2016.

                 Są wycieczki ciekawe, bardzo ciekawe i ... odlotowe. Do tej ostatniej kategorii należy z pewnością zaliczyć wycieczkę do Portu Lotniczego ,,Olsztyn - Mazury". Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że z Mazur będzie można latać samolotem do różnych miejsc w kraju i za granicę. W tym roku, stało się to możliwe. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły skorzystali z oferty  i wybrali się do tego ciekawego po wieloma względami miejsca. Było co oglądać, przeżywać, dotykać, a nawet poznawać przez działanie. Oto fotoreportaż z naszej niezwykłej wyprawy.

Jesteśmy w hali odpraw, za nami rzeźbione w metalu, słynne już żurawie.

 


 

Czytaj
 
I miejsce w Turnieju BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
19.04.2016.
  Pierwsze miejsce na podium w turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" staje się tradycją naszej szkoły. Drużyna w składzie Wiktoria Abramska, Aleksandra Łempicka, Michał Młotkowski i Radek Łempicki  na etapie gminnym  pokonała zawodników z Zespołu Szkół w Pasymiu i drużynę ze Szkoły Podstawowej w Gromie. Tym samym awansowała do rozgrywek powiatowych, które odbyły się 16 kwietnia w Szczytnie. Zawodnicy z naszej szkoły również w powiecie nie mieli sobie równych.
 
 
W każdej z trzech części turnieju zajmowali czołowe miejsca.
 

Wiele radości z sukcesu mieli nie tylko sami zawodnicy ale też koledzy, koleżanki i kadra pedagogiczna, która z zapałem kibicowała drużynie.
 
 
Ich sukces został uwieńczony cennymi nagrodami i dyplomami zarówno na etapie gminnym jak i powiatowym.
 
 
Przed uczniami etap wojewódzki, trzymamy kciuki.
 
VIII Wojewódzki Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
16.04.2016.


Wczoraj troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VIII Wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych  w Olsztynie. W Szkole Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena zgromadziło się 17 drużyn z całego województwa by zawalczyć o podium w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz w kategorii film.


Zuzia, Julka i Sebastian godnie reprezentowali naszą szkołę
Czytaj
 
I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
31.03.2016.
"Młodzież Zapobiega Pożarom" pod takim hasłem  odbyły się w Pasymiu Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum. Uczennica z klasy piątej Zuzanna Jankowska zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Mamy nadzieję, że to nie koniec sukcesów Zuzi. Przed nią bowiem już wkrótce etap powiatowy. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
 
 
Już za chwileczkę, już za momencik będą wyniki.


 
 
Hej dzieci sortujcie śmieci, a słońce każdego dnia Wam zaświeci!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.03.2016.

Brzmi znajomo? Pod takim hasłem odbył się tegoroczny Dzień Wiosny i Talentu. 22 marca upłynął pod znakiem ciekawości połączonej z niedowierzaniem, w myśl nauki, ale też troszkę z  domieszką metafizyki,  a wszystko przyprawione nutką ekologii pod patronatem Odkrywców Talentów. Bo jak przystało na naszą szkołę, jak coś robić-to tylko z rozmachem Posłuchajcie...
Wiosenny pokaz mody ekologicznej.

"Czary-mary" z mleka i barwników do jajek.


Zima przestraszyła się naszej pięknej, ekologicznej i gigantycznej Pani Wiosny i tylko dzięki nam zapowiadają piękną pogodę na Święta

 

Czytaj
 
Rekrutacja 2019/2020
Redaktor: Administrator   
22.03.2016.

 

Szanowni Rodzice.
 
   Z dniem 1 kwietnia rozpoczynamy przyjmowanie wniosków i zgłoszeń o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Tylkowie. W dniach 1-14 kwietnia 2019 dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie szkoły.

Do oddziału przedszkolnego zorganizowanego w szkole podstawowej, na  rok  szkolny  2019/2020, może być przyjęte dziecko, które:
1) w roku 2019 kończy 5 lat (urodzone w roku 2014);
2) w roku 2019 kończy 6 lat (urodzone w roku 2013), te dzieci obejmuje obowiązek wychowania przedszkolnego.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej,  na  rok  szkolny  2019/2020, może być przyjęte dziecko, które:
1) w roku 2019 kończy 7 lat (urodzone w 2012 r.), te dzieci obejmuje obowiązek szkolny.
2) w roku 2019 kończy 6  lat (urodzone  w  roku  2013) i korzysta z  wychowania  przedszkolnego w  roku  szkolnym  2018/2019 albo  posiada opinię  o  możliwości  rozpoczęcia  nauki  w  szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną, 

 Celem zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej należy złożyć w sekretariacie szkoły  wypełniony druk zgłoszenia (dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły) lub wniosek (dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej w Tylkowie), które można pobrać z tej strony lub otrzymać je w szkole.

 Plik do pobrania:

Zgłoszenie do zerówki i klasy pierwszej dla dziecka zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej w Tylkowie.

Wniosek do zerówki i klasy pierwszej dla dziecka zamieszkałego poza obwodem Szkoły Podstawowej w Tylkowie.
 
Zajęcia otwarte
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
27.02.2016.

Szkoła Podstawowa w Tylkowie

 

serdecznie zaprasza dzieci pięcioletnie

 

na zajęcia otwarte,

 

które odbędą się w dniach 29.02, 07.03, 21.03, 04.04

 

o godzinie 11.40

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 507
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.