Advertisement
Victoria ...
Redaktor: Lilla Kuck   
12.10.2016.

Obecny rok sportowy, nasza szkoła zaczęła najlepiej - jak tylko można było sobie wyobrazić - bo od zwycięstwa w zawodach powiatowych. Przyczyniły się do tego nasze znakomite tenisistki stołowe z klasy szóstej: Wiktoria Abramska i Aleksandra Łempicka.

Czytaj
 
Dzień Chłopaka
Redaktor: Lilla Kuck   
02.10.2016.
  Dzień Chłopaka w naszej szkole, nigdy nie jest zwykłą kartką w kalendarzu. Wtedy właśnie dziewczyny - te małe i te trochę większe -  chcą pokazać swoim Kolegom, jak bardzo ich lubią i cenią.
Czytaj
 
Sprzatanie świata
Redaktor: Robert Michalak   
27.09.2016.
23 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata. W tym roku hasło akcji brzmiało: "Podaj dalej... drugie życie odpadów".
Czytaj
 
O tym, jak to chleb powstaje, czyli...
Redaktor: Małgorzata Szulc   
25.09.2016.
...wycieczka klasy trzeciej do pobliskiej piekarni
W piękny, wrześniowy dzień trzecioklasiści wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do piekarni w Pasymiu. Na miejscu serdecznie przywitał nas pan kierownik oraz pracownicy zakładu.
 
Czytaj
 
Mały entomolog
Redaktor: Administrator   
14.09.2016.
Prezentacje zamieszczone poniżej przygotowane zostały w ramach udziału naszej szkoły (klasy III) w konkursie wojewódzkim "Mały entomolog". Zapraszamy do lektury.
 
Część pierwsza.
 
 
Część druga.
 
 
Artystyczne wsparcie lokalnych przedsiębiorców
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
10.09.2016.

Sobotnie popołudnie, żar z nieba, weekend leniwie wygrzewa się w słońcu jak kot...Ale nie nasi uczniowie! Nie w Kalwie! W ten upalny koniec tygodnia odbyły się bowiem Międzygminne Targi Przedsiębiorczości zorganizowane z inicjatywy Burmistrza Pasymia Cezarego Łachmańskiego.To właśnie na plenerowej  scenie Ośrodka Wypoczynkowego "Kalwa" uczniowie naszej szkoły stawili się, by wesprzeć lokalnych przedsiębiorców swoją obecnością i udanym występem artystycznym.

To się nazywa patriotyzm lokalny!

Czytaj
 
Podręczniki dla uczniów w roku szkolnym 2016/17
Redaktor: Administrator   
27.07.2016.

W nadchodzącym roku szkolnym 2016-2017 niemal wszystkie podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji państwowej. Rodzice muszą sami zakupić podręczniki i materiały dla dzieci, które będą uczyły się w oddziale zerowym, klasie szóstej i religii (wszystkie klasy).

Wykaz podręczników i ćwiczeń, które będą stosowane w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 znajdą Państwo w zakładce po lewej stronie zatytułowanej "Podręczniki 2016/2017".

Jan Suchan - dyrektor szkoły

 
Pierwsza pomoc na wodzie
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
11.07.2016.
W wakacje można leniuchować, nudzić się abo aktywnie spędzać czas. Uczniowie z naszej szkoły: Aleksandra Łempicka, Aleksandra Wanowicz, Julia Jakobsze, Wiktoria Abramska, Zuzanna Jankowska i Michał Młotkowski postawili na aktywność. 9 lipca wzięli udział w symulowanych działaniach ratowniczych na wodzie.
 
Czytaj
 
Rowerami do rezerwatu przyrody
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
09.07.2016.

Blisko końca roku szkolnego uczniowie klasy 5 wybrali się na przyjemną rowerową wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Jeziora Kośno.

Czytaj
 
Wycieczka do Warszawy, część 2 :)
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
04.07.2016.

Uczniowie klas starszych naszej szkoły wraz z trzecioklasistami również wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy: Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski oraz obejrzeliśmy film w kinie 6 D. Oto fotorelacja...

Czekamy na wjazd windą na szczyt Pałacu Kultury i Nauki (33 piętro)

 

 

Czytaj
 
Wycieczka do Warszawy
Redaktor: Małgorzata Szulc   
04.07.2016.

    W piękny, pogodny dzień 8 czerwca dzieci z klas "0" - III wraz z opiekunami wyruszyły na całodniową, autokarową wycieczkę do naszej stolicy.

Czytaj
 
"Mały ornitolog" - mamy nagrodę!
Redaktor: Małgorzata Szulc   
26.06.2016.

W dniu 20 czerwca w pięknie położonym wśród zieleni obiekcie Muzeum Przyrody w Olsztynie odbyło się podsumowanie pierwszej edycji wojewódzkiego konkursu pt. "Mały ornitolog" zorganizowanego przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Czytaj
 
Nasza ,,Mała Olimpiada" ...
Redaktor: Lilla Kuck   
26.06.2016.
W ostatni poniedziałek roku szkolnego, w naszej szkole odbył Dzień Sportu Szkolnego. Było duuużo dobrej i wesołej zabawy oraz czystej sportowej walki.
Czytaj
 
Kolorowy tydzień
Redaktor: Robert Michalak   
21.06.2016.

 

 

 

W dniach 13 - 17 czerwca został zorganizowany w naszej szkole konkurs "Kolorowy tydzień".

Czytaj
 
Kolejne sukcesy naszych uczniów...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
08.06.2016.
 
W miniony piątek dwoje uczniów naszej szkoły odniosło kolejny sukces w dziedzinie języka angielskiego. Dzieci wzięły udział w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego dla klas IV-VI w ramach ogólnopolskiej akcji Macmillan Primary School Turnament IV, który miał miejsce w Zespole Szkół w Olszynach. Zuzanna Jankowska zajęła drugie miejsce a Gabriel Wanowicz trzecie.
 

Nasi Zwycięzcy

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.