Advertisement
Dzień Dziecka - zapraszamy.
Redaktor: Administrator   
28.05.2015.
1 czerwca 2-15r. organizujemy szkolny Dzień Dziecka. Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, zawody, smakołyki i niespodzianki.

Dziękujemy za wsparcie rzeczowe i finansowe naszej inicjatywy. Szczodrość Państwa (Rodziców, Nauczycieli, Przedsiębiorców), jak się okazuje, jest nieskończona. Zadowolenie dzieci jest Waszym udziałem.


Program imprezy przewiduje ...

Czytaj
 
I miejsce w Konkursie Ortograficznym
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
27.05.2015.
   26 maja nasza uczennica- Aleksandra Wanowicz zajęła I miejsce w Konkursie Ortograficznym- ,,Weź byka za rogi". Była to już III edycja gminnego konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową w Pasymiu.
Czytaj
 
I miejsce w Konkursie Recytatorskim
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
17.05.2015.
Miło mi poinformować, że w ubiegłym tygodniu w eliminacjach gminnych Konkursu Recytatorskiego Spotkania z Poezją Dziecięcą- uczennica naszej szkoły Danusia Górska z klasy 1- zajęła I miejsce. Oto szczegóły i dodatkowe przyjemne wiadomości. Zapraszam.
 

Czytaj
 
Wojewódzki Turniej BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
14.05.2015.
     14 maja (w czwartek) 21 drużyn ze szkół podstawowych wzięło udział w Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 19 w Olsztynie.
Powiat Szczytno reprezentowała drużyna z naszej szkoły w składzie: Dominika Krysik, Anna Sieruta, Dawid Wróbel oraz Arkadiusz Chełstowski.

Będziemy godnie reprezentować.

Oj, będzie z kim rywalizować.

Czytaj
 
(Nie)sprawny matematyk.
Redaktor: Administrator   
11.05.2015.

Kolejny raz pojechaliśmy do Świętajna, by zmierzyć się z drużynami powiatu szczycieńskiego w konkursie "Sprawny Matematyk". Nasza ekipa w składzie:

Olaf Czaplicki - klasa III,

Kacper Burchacki - klasa IV,

Konrad Młotkowski - klasa V

i Anna Sieruta - klasa VI

rozpoczęła zmagania niefortunnie. Po konkurencjach sprawnościowych wśród 11 szkół znaleźliśmy się na ...

Czytaj
 
Święto Konstytucji Trzeciego Maja
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
07.05.2015.
Jak co roku obchodzimy w naszej szkole ważne patriotyczne święto- kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Zapewne wszyscy pamiętają, że była to pierwsza konstytucja polska, także pierwszy tego typu akt prawny uchwalony w Europie, a drugi na świecie- po konstytucji amerykańskiej. Nasi uczniowie wcielili się w role niesfornych dzieci, które na lekcji odwiedza we własnej osobie- Pani Konstytucja. Opowiada o swojej przeszłości i znaczeniu. Żywa lekcja historii kończy się sukcesem- wszyscy zaliczają sprawdzian. Przedstawienie ubarwił śpiew uczniów klasy czwartej, które zaprezentowały ,,Majową jutrzenkę", ,,Rotę" oraz ,,Kocham Cię Polsko". Oto fotorelacja:
 
Czytaj
 
Tańczyć każdy może;)
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
30.04.2015.


Taniec to przyjemność, taniec to radość, taniec to ...energia do życia. Energia, która jest ważniejsza od choreografii, efektu estetycznego,  nawet od talentu....

Czytaj
 
I miejsce w Powiatowym Konkursie BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
18.04.2015.

18 kwietnia w Szczytnie odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Było zaskoczenie, radość i nagrody.


Czytaj
 
Prawa dzieci - spotkanie z Policją
Redaktor: Małgorzata Szulc   
18.04.2015.
Najważniejszym na świecie dokumentem określającym prawa dziecka jest uchwalona 25 lat temu przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych Konwencja o Prawach Dziecka. Nasz kraj był inicjatorem i współtwórcą tego dokumentu. Dla uhonorowania wkładu Polski w uchwalenie Konwencji o prawach dziecka z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka w 2014 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 listopada Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka.
Czytaj
 
And the winner is Martynka Kożurno!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
11.04.2015.


Rodzice już wiedzą,cała szkoła już o tym wie, może wie część społeczności Tylkowa, ale teraz niech się dowie caaaaały świat!:)
Czytaj
 
Gminny konkurs BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
10.04.2015.
  09 kwietnia odbył się Gminny Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Drużyna w składzie Dominika Krysik, Anna Sieruta, Arkadiusz Chełstowski i Dawid Wróbel stanęła do rywalizacji z drużyną z Pasymia.
Czytaj
 
Powiatowe Biegi Sztafetowe
Redaktor: Lilla Kuck   
10.04.2015.
  Pogodową wiosnę 2015 przywitaliśmy na sportowo. Taka właśnie zawitała do nas 9 kwietnia, kiedy nasi lekkoatleci dzielnie reprezentowali naszą szkołę w Powiatowych Biegach Sztafetowych. Zawody odbyły się na stadionie pasymskiego gimnazjum....
Czytaj
 
Rekrutacja do zerówki i klasy I na rok 2015/16
Redaktor: Administrator   
22.03.2015.
Rekrutacja dzieci do zerówki i klasy I w Szkole Podstawowej w Tylkowie na rok szkolny 2015/2016

Drodzy Rodzice!

    W roku szkolnym 2015/16 do klasy pierwszej pójdą dzieci urodzone od 1.07.2008r.do 31.12.2008r.(siedmiolatki), które nie poszły do szkoły w roku poprzednim oraz wszystkie dzieci urodzone w 2009r. (sześciolatki). Do zerówki obowiązkowo należy zapisać dzieci urodzone w 2010 roku.Czytaj
 
A u nas z nadejściem wiosny odkrywaliśmy nowe talenty,,,
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
21.03.2015.


Nie ma już odwrotu od nadejścia upragnionej i długo wyczekiwanej wiosny, a to za sprawą akcji przepędzania zimy przeprowadzonej  wczoraj w naszej szkole. Przepędzaliśmy zimę ze szkolnego boiska, z całego Tylkowa, ale też z naszych uśpionych długimi, ciemnymi dniami umysłów...Otóż wczorajszy dzień wiosny upłynął pod znakiem budzenia talentów...

"Czary-mary" Pana Michalaka...


I pożegnanie zimy:)

Czytaj
 
Dzień Matematyki
Redaktor: Administrator   
12.03.2015.

12. marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matematyki. Z tej okazji uczniowie klas starszych (4, 5 i 6) wzięli udział w konkursie.

Poszczególne klasy reprezentowali:

Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 160 z 467
© 2018 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.