Advertisement
Powiatowy Turniej Szachowy
Redaktor: Robert Michalak   
03.10.2019.

29 września w Jedwabnie odbyły się otwarte mistrzostwa powiatu w szachach. W tym turnieju wzięli udział dwaj uczniowie naszej szkoły Szymon Dąbrowski i Julian Kruczyk.

Czytaj
 
Wicemistrz Powiatu
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
28.09.2019.

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń klasy 8- Olaf Czaplicki został Wicemistrzem Powiatu w biegu na 1500 m.


Zawody w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych odbyły się w Kolonii (gmina Świętajno). Olaf pokonał 1500 metrów w świetnym stylu i zdobył srebrny medal. Dodamy tylko, że to był debiut naszego ucznia w tego typu zawodach, choć Olaf jest również zawodnikiem szkółki Błękitni Pasym. Serdecznie gratulujemy wyniku, a  Pani Elżbiecie Świerczyńskiej- nauczycielce wychowania fizycznego- dobrego trenerskiego oka... w wyłuskiwaniu sportowych talentów. Wyśmienity debiut!

 
Sprzątanie Świata
Redaktor: Robert Michalak   
23.09.2019.

"Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" pod takim hasłem odbywała się tegoroczna akcja Sprzątanie Świata. Akcja ta jest największą w kraju kampanią społeczną. Co roku uczestniczy w niej około 2 mln osób.

Czytaj
 
Wkręcanie w pomaganie.
Redaktor: Krzysztof Obrębski   
18.09.2019.
Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej "Wkręcanie w pomaganie". Akcja polega na zbiórce nakrętek dla młodego ojca szesnastomiesięcznego Olka, mieszkańca Szczytna - Pawła Kosakowskiego, który w wyniku poważnego wypadku doznał złamania kręgosłupa. Nakrętki można zostawiać w naszej szkole. Zachęcamy do tego pięknego gestu. Image
 
Retrospekcja
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
12.09.2019.


Już niemalże drugi tydzień nauki za nami, nowy rok szkolny 2019/20 nabiera rozpędu, wszyscy kierują swój wzrok naprzód, wyznaczają nowe cele, zadania do wykonania, podejmują nowe wyzwania i przedsięwzięcia, które wkrótce zostaną jednak wspomnieniem....A gdy o wspomnieniach już mowa, myślę, że warto powrócić, choć na chwilkę, do czerwcowych wydarzeń, które jak co roku miały miejsce na naszej szkolnej "scenie"  
Ala i Dominika w utworze "Iskierka"
Czytaj
 
Plan jazdy autobusu w dniu 2 września
Redaktor: Administrator   
30.08.2019.
W dniu 2 września (inauguracja roku szkolnego) autobus przyjedzie po dzieci o godzinie:
 
Narajty - 7:50
Krzywonoga - 8:15
Michałki - 8:20,
 
bus o godzinie:
Tylkówek - 7:17
Miłuki - 7:30
Michałki - 7-40
 
 
 
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20
Redaktor: Administrator   
28.08.2019.
Zapraszamy.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020 odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 8:30.
.........................................................................
 
Posiłki dla dzieci będą dostarczane do szkoły i wydawane uczniom od wtorku (3.09.2019). W związku z tym proszę zgłaszać w poniedziałek dzieci, które maja korzystać z obiadów.
 
Jednocześnie na prośbę pani dyrektor MOPS przypominam o możliwości ubiegania się o sfinansowanie posiłków przez ośrodek. Należy w tym celu złożyć odpowiedni wniosek.
 
Także w przypadku programu 300+ konieczne jest wystąpienie do MOPS z wnioskiem (świadczenie to jest niezależne od dochodów i przysługuje na każde, uczące się dziecko).
 
Dzień Dziecka i Sportu
Redaktor: Lilla Kuck   
27.06.2019.

Dzień Dziecka w naszej szkole tego roku odbył się czerwca i trochę różnił się od tych wcześniejszych. Dlaczego? Czytajcie oglądajcie


Uśmiechy tych sympatycznych dziewczynek mówią same za siebie.

 

Czytaj
 
Bal ósmoklasistów
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
21.06.2019.
             W wieczornych godzinach dnia 14 czerwca odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. To była ostatnia zabawa najstarszej klasy, połączona z obfitym poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Spotkanie rozpoczęło się  wspomnieniowym pokazem zdjęć, przygotowanym przez wychowawczynię- Katarzynę Pietrzyk. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mieli okazję obejrzeć fotki, przypominające 8 lat nauki, zabawy i  udział w różnorodnych szkolnych i harcerskich wydarzeniach naszych obecnych ósmoklasistów. Później były już tylko tańce przy muzyce, którą przygotowali niezawodni DJ: Sebastian, Paweł i Kacper.
Czytaj
 
Wycieczka do Krakowa
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
20.06.2019.

W dniach od 5 do 7 czerwca 2019 roku uczniowie klasy ósmej wybrali się w daleką podróż.  Była to długo wyczekiwana i planowana wycieczka do Krakowa- miasta polskich królów.

Podróż uczniowie wraz z opiekunami: Julią Sienkiewicz, Gabrysią Orenczuk i wychowawczynią- Katarzyna Pietrzyk- odbyli pociągiem InterCity z dworca w Olsztynie. To naprawdę już! Jedziemy... Godzina 5:23 rano:)

 

Czytaj
 
II Szachowe Mistrzostwa Gminy Pasym
Redaktor: Robert Michalak   
18.06.2019.

11 czerwca po raz drugi w naszej szkole odbyły się Szachowe Mistrzostwa Gminy. Turniej odbył się w dwóch kategoriach.

Czytaj
 
Wiosną nawet szare komórki sa kolorowe!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
26.03.2019.

Może jeszcze jej nie widać za oknem, ale nareszcie jest! A już na pewno w sercach i umysłach naszych Gdyż jak co roku w naszej szkole w oficjalnym dniu wiosny, celebrujemy moc naszych szarych komórek, rozbudzamy swą  kreatywność oraz troszkę rozleniwione zimą ciała. A wszystko to za sprawą rozmaitych wyzwań jakie oczekiwały w tym dniu wszystkich naszych uczniów. Posłuchajcie...

 

Czytaj
 
POMAGAMY
Redaktor: Administrator   
22.02.2019.

  

19 lutego 2019 rodzina dwojga naszych uczniów, w wyniku pożaru domu, straciła cały dobytek. Wyrażamy nasze współczucie i pragniemy pomóc w powrocie do normalności.

Organizujemy wspólnie z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej w Tylkowie występy dzieci, kiermasz ciast i ozdób świątecznych, w czasie których będzie można przekazać darowiznę na rzecz poszkodowanych.

Pomóżmy naszym Znajomym.

ZAPRASZAMY

w sobotę 2 marca 2019 od godziny 15:00

 

Na stronie: http://pasym.pl/10650,PROSIMY-O-POMOC-DLA-POGORZELCOW.html dodtakowe informacje oraz możliwość wsparcia wpłatą na konto.

 
Poland Is Cool!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
08.02.2019.

 


Pierwsza edycja szkolnego konkursu językowo-patriotycznego już za nami! Swój udział zgłosiło wielu uczniów, którzy wykonali projekt koszulki promującej  naszą ojczyznę w Europie i na całym świecie Wybór był ogromnie trudny, gdyż wszystkie prace spełniały określone kryteria i zostały wykonane na wysokim poziomie. Nasi uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością oraz talentem plastycznym, ale zwycięzca może być tylko jeden-w każdej z kategorii

Zuzia Jankowska-1 miejsce w kategorii klas 7-8

Bartek Żokowski-1 miejsce w kategorii klas 4-6

Zwycięzcy otrzymali prawdziwe koszulki ze swoim projektem, który mamy nadzieję, że kiedyś poleci z nimi w świat promować, to co w Polsce jest najlepsze

 

Czytaj
 
Jest rekord! 27 Finał WOŚP
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.01.2019.

27 finał WOŚP już za nami, ale radosna atmosfera i orkiestrowy duch nadal jest w naszych sercach. Kolejny raz udało nam się pobić rekord, w tym roku do "orkiestrowych puszek" w naszej gminie trafiło 20159,25 zł, z czego aż 2716 zł wpłynęło ze sprzedaży ciast i smakołyków przygotowanych przez rodziny naszych uczniów oraz 262 zł pochodzi ze sprzedaży pluszaków, czym zajmowały się zuchy i harcerze

Wspaniała impreza, cudowna atmosfera, szczytny cel! I niesamowite, że niemalże cała nasza społeczność szkolna zaangażowała się w realizację osiągnięcia celu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jakim jest zakup sprzętu medycznego do wyposażenia szpitali. To niesamowite, że wszyscy tak licznie włączyli się w to przedsięwzięcie

 

 

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 48 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.