Advertisement
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
30.11.2008.

W piątek 28 listopada odbyła się szkolna zabawa andrzejkowa. Samorząd Szkolny przygotował młodszym kolegom wiele zabaw i wróżb. Każdy  z uczniów mógł się dowiedzieć czym pojedzie w podróż poślubną, kim w przyszłości zostanie, jak na imię będzie miła jego żona lub jej mąż.

Kulminacyjnym punktem wieczoru była dyskoteka. przeplatana zabawami prowadzonymi przez starszych uczniów, w tym popularnego "osiołka".

 
Konkurs Patriotyczny
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
23.11.2008.

12 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Patriotyczny, któryprzygotowały nauczycielki: Beata Piwowarska i Katarzyna Pietrzyk.Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie.


Od Konkurs Patriotyczny z okazji 90 rocznicy odzyskania niepodległości - laureaci

Czytaj
 
Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Redaktor: Lilla Kuck   
23.11.2008.

Takiego sukcesu w historii naszego tenisa stołowego jeszcze nie było. Nasze pingpongistki Mistrzyniami Rejonu!!!

...ale od początku.

Czytaj
 
Święto Niepodległości
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
07.11.2008.
W jaki sposób obchodzono w naszej szkole 90. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości? Zapraszamy na relację z akademii.
Czytaj
 
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
Redaktor: Lilla Kuck   
03.11.2008.
Pierwszy poniedziałek listopada, to dzień szczęśliwy dla naszych tenisistek stołowych. Tego właśnie dnia odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym. Przygotowani, przez Panią Lillę Kuck, nauczycielką WF i od niedawna instruktorkę tenisa stołowego, uczniowie z rakietkami w dłoniach ruszyli do Wielbarka.
Czytaj
 
Kalendarz szkolny 2017/2018
Redaktor: Administrator   
27.10.2008.
Czytaj
 
Powiatowy Turniej Mini-Piłki Ręcznej Dziewcząt
Redaktor: Lilla Kuck   
23.10.2008.
W środę 22 października nasze uczennice wzięły udział w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. Dwanaście wspaniałych, gotowych do gry zawodniczek wraz z Panią Lillą Kuck, dotarło do hali sportowej w Pasymiu już o godz.8:20.
Czytaj
 
W hołdzie Janowi Pawłowi II, Wielkiemu
Redaktor: Beata Piwowarska   
19.10.2008.
Od 2001 roku, zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową obchodzony jest Dzień Papieski. W tym roku obchody przebiegały pod hasłem "Jan Paweł II- Wychowawca Młodych". My, młodzi z Tylkowa, postanowiliśmy przyłączyć się do tegorocznych- VIII obchodów Dnia Papieskiego.
Czytaj
 
Ślubowanie Pierwszaków.
Redaktor: Jolanta Dobkowska   
17.10.2008.
   W końcu nastał ważny i długo oczekiwany przez pierwszaków dzień, w którym pasowano ich na uczniów Szkoły Podstawowej w Tylkowie. Już od rana było widać na ich buziach wielkie napięcie.
Czytaj
 
Plan Odnowy Miejscowości Tylkowo
Redaktor: Administrator   
15.10.2008.
Plan Odnowy Miejscowości jest jednym z najważniejszych elementów odnowy wsi, jej rozwoju oraz poprawy warunków pracy i życia mieszkańców. Sporządzenie i uchwalenie takiego dokumentu stanowi niezbędny warunek przy aplikowaniu o środki finansowe w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013” działanie „Odnowa i rozwój wsi”, jak również stanowić będzie wytyczne dla władz Gminy Pasym przy opracowaniu kierunków rozwoju miejscowości Tylkowo.
 
Jeśli chcesz zapoznać się z tym planem czytaj dalej.
Czytaj
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
15.10.2008.
Uczą nas czytania, liczenia, poprawnego pisania, wychowują, kształcą nasze umiejętności. Opiekują się przez co najmniej osiem godzin dziennie. Służą dobrą radą, czasami pochwalą, innym razem zganią… Nauczyciele. Dzisiaj o nich mowa, dzisiaj otrzymują życzenia, pięknie wykonane laurki, bukiety kwiatów.
Czytaj
 
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Piłce Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
07.10.2008.

Po raz piąty z rzędu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego w Piłce Nożnej ( 5-osobowej).

Czytaj
 
Dzień Chłopaka
Redaktor: Robert Michalak   
01.10.2008.

Dzień Chłopaka w naszej szkole został zorganizowany przez samorząd szkolny, a głównie przez dziewczęta wiodące w nim prym. W imieniu wszystkich chłopaków składam organizator(k)om serdeczne podziekowania.

Czytaj
 
Sprzątanie Świata 2008
Redaktor: Administrator   
22.09.2008.
  Kolejny raz sprzątaliśmy świat, ten nasz lokalny. Uczniowie i nauczyciele w sobotę 20 września od rana przemierzali naszą miejscowość i prawie wszędzie znajdowali porzucone śmieci. Tylko pod Szkołą, na jednym z miejsc składowania, usypaliśmy GÓRĘ ŚMIECI.
Czytaj
 
Zajęcia pozalekcyjne
Redaktor: Administrator   
16.09.2008.
Już działają koła zainteresowań. Odbywają się też inne zajęcia pozalekcyjne. Każdy może rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.
Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 401 - 416 z 450
© 2017 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.