Advertisement
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
07.12.2018.

Jak co roku 30 listopada obchodzimy Andrzejki. Nie inaczej było w naszej szkole, zamiast lekcji Samorząd Szkolny przygotował wróżby oraz zabawy taneczne.

Czytaj
 
Pełna miseczka
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
05.12.2018.
 
    
Kilka dni temu ruszyła akcja „Pełna miseczka”, którą organizują uczniowie klasy III. Mali wolontariusze zbierają suchą karmę dla zwierząt ze schroniska. Serdecznie dziękujemy  rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do akcji. Dzięki Państwa  hojności  zebraliśmy już 137 kg. Zeszłoroczny rekord to 205 kg. Czy w tym roku uda się zebrać tyle samo?  Jesteśmy pełni  nadziei,  że tak właśnie będzie.  Wierzymy,  że wśród społeczności szkolnej nie brakuje osób wrażliwych, o wielkich sercach, którym los porzuconych zwierząt nie jest obojętny.
Bardzo liczymy na dalsze wsparcie naszego przedsięwzięcia.  Zbiórka trwa do 14 grudnia.
 
Zwycięzcy wyłonieni!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
03.12.2018.

Oto są, bohaterowie tegorocznych eliminacji szkolnych w konkursie świątecznej piosenki anglojęzycznej. Laureaci szkolnego etapu oprócz nagród wygrali również szansę wystąpienia w powiatowym konkursie piosenki. Trzymamy kciuki za naszych zwycięzców.

Zuzanna Młotkowska, kl. 5 oraz Julian Kruczyk, kl. 3

Wszyscy uczestnicy tegorocznych eliminacji

 
Turniej szachowy
Redaktor: Robert Michalak   
05.11.2018.

27 października trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w III Turnieju szachowym o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. W kategorii klas I-IV reprezentował naszą szkołę Julian Kruczyk, a w kategorii V-VIII Szymon Dąbrowski i Karol Kęsik. W obu kategoriach wystartowało ponad 100 szachistów.

 

 

 

Czytaj
 
Sprzatanie Świata
Redaktor: Robert Michalak   
27.09.2018.

Jak co roku w trzeci piątek września nasi uczniowie uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku hasło brzmiało  „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”.

Czytaj
 
Mamy Talent 6 już za nami!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
27.06.2018.

Jak co roku tuż przed wakacjami odbyła się już 6 edycja szkolnego pokazu talentów. W tym roku wzięło w nim udział 37 uczestników niemalże ze wszystkich klas. Występujacy zaprezentowali swoje umiejętności językowe, recytatorskie, sportowe, taneczne, muzyczne i wiele, wiele innych


Maja Szabat zademonstrowała dwie sztuczki:matematyczną oraz karcianą


Zosia Olkowska zagrała nam na akordeonie


Lena Skowrońska opowiedziała o swoim hobby, jakim jest lepienie z plasteliny

 

 

 

Czytaj
 
Jestem Mistrzem Matematyki
Redaktor: Robert Michalak   
12.06.2018.

 

W Szkole Podstawowej w Pasymiu po raz drugi odbył się konkurs Jestem Mistrzem Matematyki. W konkursie tym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z naszej gminy.

Czytaj
 
RODO
Redaktor: Administrator   
06.06.2018.

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor Szkoły Podstawowej w Tylkowie

2.      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: Szkoła Podstawowa w Tylkowie, Tylkowo 1, 12-130 Pasym, tel. 89 621 21 31

3.      Pani/Pana dane osobowe i dane osobowe Pani/Pana dziecka przetwarzane będą, na podstawie odpowiednich przepisów prawa lub odrębnie zbieranych zgód, w celach:

· prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania,

· wydawania świadectw, legitymacji i zaświadczeń,

· prowadzenia badań zewnętrznych dotyczących umiejętności uczniów,

· kontroli realizacji obowiązku szkolnego,

· promocji szkoły,

· udziału w konkursach,

· organizacji wycieczek,

· ubezpieczenia,

· działań opiekuńczych,

· opieki medycznej,

· udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

· prowadzenia nauczania indywidualnego,

· dostosowania wymagań na egzaminach zewnętrznych,

· korzystania z dziennika elektronicznego,

· kontaktów nauczyciel-rodzic,

· rekrutacji do naszej szkoły na podstawie wyrażonej zgody;

  1. Odbiorcą Pani/Pana i dziecka danych osobowych będą:

· dyrektor,

· pracownicy administracji szkolnej,

· pielęgniarka,

· nauczyciele,

· inspektor ochrony danych osobowych,

· uprawnione organy publiczne;

  1. Pani/Pana dane osobowe i dane osobowe Pani/Pana dziecka będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji), maksymalnie 50 lat od zakończenia nauki w Szkole Podstawowej w Tylkowie;
  2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  3. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.;
  4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym (ustawa Prawo oświatowe, ustawa o systemie oświaty). Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania,                      a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niezrealizowanie celów, w jakich zbierane są dane osobowe.

 

 
Szachowe Mistrzostwa Gminy
Redaktor: Robert Michalak   
01.06.2018.

29 maja w naszej szkole odbył się I Szachowe Mistrzostwa Gminy Pasym. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytaj
 
Dzień Ziemi
Redaktor: Robert Michalak   
18.05.2018.

Już od 1990 r. co roku 22 kwietnia w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia wiele organizacji ekologicznych, władz miast czy placówek edukacyjnych organizuje imprezy plenerowe mające na celu promowanie prośrodowiskowych zachowań.

Czytaj
 
Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu, posłuchajcie...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
09.05.2018.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili swoje kompetencje językowe zajmując kolejno drugie oraz trzecie miejsce w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielbarku.

Kacper Burchacki zajął drugie miejsce. Dyplom oraz nagrody wręczał Dyrektor szkoły.

Zuzanna Jankowska  zajęła trzecie miejsce. Należy dodać, że w ubiegłym roku Zuzia również stanęła na podium w tym konkursie.

A to cała, wspaniała  reprezentacja naszej szkoły Góra: Zuzanna Jankowska, Kacper Burchacki, dół: Aleksander Karkotka oraz Zuzanna Sieruta

Czytaj
 
Turniej BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
15.04.2018.

  12 kwietnia w Zespole Szkół w Pasymiu odbył się gminny turniej "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". W zawodach w tym roku wzięły udziała dwie drużyny. Amelia Kruczyk, Zuzanna Młotkowska, Kacper Frągnowski i Bartosz Żokowski reprezentowali naszą szkołę w kategorii klas młodszych, natomiast Wiktoria Abramska, Aleksandra Łempicka i Michał Młotkowski zmierzyli się z innymi drużynami w kategorii gimnazjum.


Czytaj
 
Wiosna w Szkole Odkrywców Talentów
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.03.2018.

Jeżeli nadal nie widzicie wiosny i nie wiecie gdzie jej szukać, to serdecznie zapraszamy do naszej szkoły-u nas już jest!

 

 

Czytaj
 
REKRUTACJA 2018/19
Redaktor: Administrator   
22.03.2018.

  Uwaga Rodzice dzieci urodzonych w latach: 2011, 2012 i 2013. Z dniem dzisiejszym rusza rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Tylkowie na rok szkolny 2018/2019. Po lewej stronie znajduje się przycisk "Rekrutacja". Po jego naciśnięciu przeniosą się Państwo do strony na której znajdziecie podstawowe wiadomości oraz druki do pobrania na których należy złożyć zgłoszenie Waszego dziecka. Druk można też otrzymać w szkole.

Proszę o dokonanie zgłoszenia do 10 kwietnia 2018 roku. Do naszej Szkoły przyjmujemy także dzieci, które mieszkają poza obwodem.

(Ponieważ przygotowuję arkusz organizacyjny Szkoły na rok 2018/19 będę wdzięczny za szybkie złożenie wniosków, bez czekania do ostatniego dnia. Dziękuję.)

                                       Jan Suchan - dyrektor Szkoły

 
Dzień Kobiet
Redaktor: Robert Michalak   
13.03.2018.

Miłym wydarzeniem  w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował konkurs na najsympatyczniejszą uczennicę w naszej szkole.

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 64 z 520
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.