Advertisement
Bal ósmoklasistów
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
21.06.2019.
             W wieczornych godzinach dnia 14 czerwca odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. To była ostatnia zabawa najstarszej klasy, połączona z obfitym poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Spotkanie rozpoczęło się  wspomnieniowym pokazem zdjęć, przygotowanym przez wychowawczynię- Katarzynę Pietrzyk. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mieli okazję obejrzeć fotki, przypominające 8 lat nauki, zabawy i  udział w różnorodnych szkolnych i harcerskich wydarzeniach naszych obecnych ósmoklasistów. Później były już tylko tańce przy muzyce, którą przygotowali niezawodni DJ: Sebastian, Paweł i Kacper.
Czytaj
 
Wycieczka do Krakowa
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
20.06.2019.

W dniach od 5 do 7 czerwca 2019 roku uczniowie klasy ósmej wybrali się w daleką podróż.  Była to długo wyczekiwana i planowana wycieczka do Krakowa- miasta polskich królów.

Podróż uczniowie wraz z opiekunami: Julią Sienkiewicz, Gabrysią Orenczuk i wychowawczynią- Katarzyna Pietrzyk- odbyli pociągiem InterCity z dworca w Olsztynie. To naprawdę już! Jedziemy... Godzina 5:23 rano:)

 

Czytaj
 
II Szachowe Mistrzostwa Gminy Pasym
Redaktor: Robert Michalak   
18.06.2019.

11 czerwca po raz drugi w naszej szkole odbyły się Szachowe Mistrzostwa Gminy. Turniej odbył się w dwóch kategoriach.

Czytaj
 
Wiosną nawet szare komórki sa kolorowe!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
26.03.2019.

Może jeszcze jej nie widać za oknem, ale nareszcie jest! A już na pewno w sercach i umysłach naszych Gdyż jak co roku w naszej szkole w oficjalnym dniu wiosny, celebrujemy moc naszych szarych komórek, rozbudzamy swą  kreatywność oraz troszkę rozleniwione zimą ciała. A wszystko to za sprawą rozmaitych wyzwań jakie oczekiwały w tym dniu wszystkich naszych uczniów. Posłuchajcie...

 

Czytaj
 
POMAGAMY
Redaktor: Administrator   
22.02.2019.

  

19 lutego 2019 rodzina dwojga naszych uczniów, w wyniku pożaru domu, straciła cały dobytek. Wyrażamy nasze współczucie i pragniemy pomóc w powrocie do normalności.

Organizujemy wspólnie z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej w Tylkowie występy dzieci, kiermasz ciast i ozdób świątecznych, w czasie których będzie można przekazać darowiznę na rzecz poszkodowanych.

Pomóżmy naszym Znajomym.

ZAPRASZAMY

w sobotę 2 marca 2019 od godziny 15:00

 

Na stronie: http://pasym.pl/10650,PROSIMY-O-POMOC-DLA-POGORZELCOW.html dodtakowe informacje oraz możliwość wsparcia wpłatą na konto.

 
Poland Is Cool!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
08.02.2019.

 


Pierwsza edycja szkolnego konkursu językowo-patriotycznego już za nami! Swój udział zgłosiło wielu uczniów, którzy wykonali projekt koszulki promującej  naszą ojczyznę w Europie i na całym świecie Wybór był ogromnie trudny, gdyż wszystkie prace spełniały określone kryteria i zostały wykonane na wysokim poziomie. Nasi uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością oraz talentem plastycznym, ale zwycięzca może być tylko jeden-w każdej z kategorii

Zuzia Jankowska-1 miejsce w kategorii klas 7-8

Bartek Żokowski-1 miejsce w kategorii klas 4-6

Zwycięzcy otrzymali prawdziwe koszulki ze swoim projektem, który mamy nadzieję, że kiedyś poleci z nimi w świat promować, to co w Polsce jest najlepsze

 

Czytaj
 
Jest rekord! 27 Finał WOŚP
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.01.2019.

27 finał WOŚP już za nami, ale radosna atmosfera i orkiestrowy duch nadal jest w naszych sercach. Kolejny raz udało nam się pobić rekord, w tym roku do "orkiestrowych puszek" w naszej gminie trafiło 20159,25 zł, z czego aż 2716 zł wpłynęło ze sprzedaży ciast i smakołyków przygotowanych przez rodziny naszych uczniów oraz 262 zł pochodzi ze sprzedaży pluszaków, czym zajmowały się zuchy i harcerze

Wspaniała impreza, cudowna atmosfera, szczytny cel! I niesamowite, że niemalże cała nasza społeczność szkolna zaangażowała się w realizację osiągnięcia celu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jakim jest zakup sprzętu medycznego do wyposażenia szpitali. To niesamowite, że wszyscy tak licznie włączyli się w to przedsięwzięcie

 

 

Czytaj
 
Konkurs patriotyczno-językowy
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
06.01.2019.Serdecznie zapraszam do udziału w kreatywnym konkursie patriotyczno-językowym!

Zaprojektuj koszulkę promującą Polskę w Europie i na świecie!

Wykaż się pomysłowością i zdobądź 1 miejsce

 


 Zwycięzca konkursu otrzyma prawdziwy T-shirt ze swoim projektem!

 Przewidziane są również inne nagrody

 

Wymagania konkursowe:
•    Projekt koszulki na kartce A3 (duży blok) Pamiętaj, by koszulka zajmowała cały obszar kartki.
•    Napis zachęcający do odwiedzenia Polski, hasło promujące Polskę koniecznie  w j. angielskim. Postaraj się by było jak najkrótsze (maksymalnie jedno zdanie)
•    Dodatkowy element może stanowić grafika, logo, obrazek symbolizujący Polskę, naszą tradycję, kulturę, język
•Zadbaj o estetykę i czystość swojej pracy-to również ma wpływ na wygraną!
•    Ostateczny termin składania projektów upływa 16.01. 2019 r.

Potrzebujesz więcej informacji? Zgłoś się do pani Julii Sienkiewicz, która chętnie Ci ich udzieli i również pomoże w zbudowaniu hasła w j. angielskim 

Good Luck

 
Cyfrowe przedszkolaki
02.01.2019.

Niezależnie od pomysłów na edukację nowe technologie stają się jej nierozerwalnym elementem. Z tym większą przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, iż w grudniu 2018r. w sali oddziału przedszkolnego na stałe zagościł dotykowy monitor interaktywny- to taka tablica XXI wieku. Dzięki niemu dzieci nabywają umiejętność korzystania z nowych technologii w poznawaniu świata, uczeniu się i zabawie. Środki na zakupiony przez Radę Rodziców monitor pochodziły w głównej mierze od sponsorów, którym bardzo dziękujemy.

"...Kto ma w dobroci silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym snem będzie ..." (J. Korczak)

Przedszkolaki i społeczność szkolna

 

 

 
PCK-Konkurs
Redaktor: Administrator   
19.12.2018.

W dniu 14 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Jankowska z kl. VIII i Karol Kęsik z kl. VII wzięli udział w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Szczytnie. Konkurencja była zacięta, ponieważ ze szkół podstawowych z powiatu Szczytno zgłosiło się aż 21 uczestników. Po długiej rywalizacji Karol Kęsik zajął 3 miejsce.  Karolowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów do olimpiady przygotowywała p. Lidia Masłowska.

Lidia Masłowska

 

 
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
18.12.2018.

Po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. W tym roku wystartowaliśmy w dwóch kategoriach.

Czytaj
 
Zwycięstwo w prawdziwie świątecznym stylu!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.12.2018.

Szkoła już udekorowana w ozdoby  świąteczne, w każdej klasie pachnie wystrojona choinka, a w uszach brzmi Jingle Bell Rock, którym miejsce na podium w powiatowym konkursie świątecznej piosenki angielskiej Face the Music nasz Julek Kruczyk wyśpiewał sobie pierwsze miejsce! Mieliśmy już okazję usłyszeć go w eliminacjach szkolnych oraz na deskach sceny gminnego koncertu charytatywnego, ale jak się okazało, to była dopiero rozgrzewka! Ależ Julek zaśpiewał! Swoim występem oczarował całą publiczność i jury! Brawo Julek!


Nic dodać, nic ująć


W kategorii klas 4-8 udział wzięła Zuzia Młotkowska, która również otrzymała wysokie noty i gromkie brawa

Czytaj
 
#RazemNaŚwięta
Redaktor: Krzysztof Obrębski   
10.12.2018.
Image

"Razem na Święta" to hasło pod którym Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca placówki oświatowe do podjęcia działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.

Czytaj
 
Koncert charytatywny #RazemNaŚwięta
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
10.12.2018.

9 grudnia niemalże wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz pogorzelców z Tylkowa. Wczesnym, niedzielnym popołudniem licznie zgromadzone dzieci z oddziałów 1-3 oraz 4-8 zaprezentowały się na gminnej scenie w programie artystycznym, który obfitował w polskie kolędy, ale również świąteczne piosenki anglojęzyczne. Jedną z piosenek wykonali również nasi harcerze, którzy wspaniale prezentowali się w swoich mundurach.

Razem możemy naprawdę dużo

Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
07.12.2018.

Jak co roku 30 listopada obchodzimy Andrzejki. Nie inaczej było w naszej szkole, zamiast lekcji Samorząd Szkolny przygotował wróżby oraz zabawy taneczne.

Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 64 z 533
© 2021 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.