Advertisement
O "Puchar Tymbarka" w piłce nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
19.05.2008.
9 maja, na boisku Szkoły Podstawowej w Pasymiu, odbyły się eliminacje gminne turnieju piłki nożnej o "Puchar Tymbarka" rocznika 1998 i młodsi w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu kategoriach wystąpiły trzy drużyny: SP Pasym, SP Grom i oczywiście nasze drużyny.
Czytaj
 
Zawody Lekkoatletyczne.
Redaktor: Lilla Kuck   
19.05.2008.

W dniu 16 maja 2008 roku nasi najlepsi lekkoatleci wzięli udział Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego w Trójboju Lekkoatletycznym.

Czytaj
 
Festiwal
03.03.2008.

1 marca, w Olsztynie odbył się organizowany przez Hufiec Warmiński XXV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej. My też tam byliśmy ...   Relacja z festiwalu na stronie naszej drużyny. Aby ją zobaczyć kliknij w obrazek.

 
Konkurs
17.02.2008.
5 lutego odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Mogli w nim wziąć udział wszyscy chętni uczniowie z klas IV-VI.
Czytaj
 
Mistrzostwa w Piłce Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
12.02.2008.
Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego
w Halowej Piłce Nożnej
 

 
    W mistrzostwach powiatu wzięło udział dziewięć drużyn, które podzielono na trzy grupy. Nasza drużyna w pierwszym meczu zremisowała 1:1 ze Szkołą Podstawową z  Orżyn. Bramkę na 1:0 strzelił Daniel Młotkowski, ale przeciwnicy szybko wyrównali.
Czytaj
 
WOŚP_2008
14.01.2008.

 Mieszkańcy obwodu Szkoły Podstawowej

w Tylkowie

zebrali 1 074,16 zł !!!

Czytaj
 
Szkolny Konkurs Matematyczny.
Redaktor: Jan Suchan   
02.01.2008.

20 grudnia 2007 roku został przeprowadzony Szkolny Konkurs Matematyczny. Jego uczestnicy rozwiązywali 5 zadań, które przygotowali dla nich nauczyciele matematyki, a jednocześnie członkowie Komisji Konkursowej.

Czytaj
 
Nowy Rok
Redaktor: Administrator   
30.12.2007.

Wszystkim pracownikom, uczniom i ich rodzicom
z okazji Nowego 2008 Roku
Czytaj
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
10.12.2007.
II Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej
Czytaj
 
Podsumowanie roku sportowego
Redaktor: Lilla Kuck   
09.12.2007.
W mikołajkowe południe, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Szczytnie, odbyło się podsumowanie roku sportowego 2006/2007. Już od kilku lat, szkolni sportowcy walczą o jak najlepsze miejsce w konkursie: ,,Najbardziej usportowiona szkoła w powiecie".  Pomagają im w tym ich nauczyciele, szukając talentów w różnych dyscyplinach i rozwijając je wspólnie z uczniami, a nastepnie biorą udział w zawodach, organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie. Efektem starań całej naszej społecznośći szkolnej, było zajęcie III miejsca w tym konkursie. Ponieważ znaleźliśmy się w czołówce powiatu, dostaliśmy zaproszenie na tę uroczystość. Zostaliśmy obdarowani nagrodami rzeczowymi (sprzęt sportowy), które pomogą nam we wspólnej dalszej pracy. Mamy nadzieję, że taki sukces zmotywuje nas wszystkich, do jeszcze lepszej pracy w następnym roku sportowym.
 
Turniej Tańca Disco w Pasymiu
03.12.2007.

   W piątkowy andrzejkowy wieczór po raz czwarty odbył się w Pasymiu Turniej Tańca Disco. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły taneczne, które zajęły wszystkie miejsca na podium, nie dając szans innym tancerzom.

Czytaj
 
Otwarte Mistrzostwa Szczytna
Redaktor: Lilla Kuck   
03.12.2007.
Tradycyjnie już, nasi najlepsi tenisiści stołowi biorą udział w Otwartych Mistrzostwach Szczytna, organizowanych na początku grudnia każdego roku, przez Pana Zbigniewa Dobkowskiego. Zawsze też zajmują tam czołowe miejsca. W tym roku tradycji stało się zadość. Nasze zawodniczki: Aneta Grzyb i Martyna Kruczyk nie dały innym szans, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w swojej kategorii.Tak dobrze nie poszło Konradowi Wanowiczowi, który jako jedyny przedstawiciel męskiej płci wystąpił na tych zawodach.Konrad zajął dalsze miejsce, ale doceniamy jego wysiłek.Dziękujemy im wszystkim i czekamy na dalsze sukcesy.
 
Patriotyczny Tydzień
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
15.11.2007.

Patriotyczny Tydzień

Dobiega końca organizowany w naszej szkole Patriotyczny Tydzień. Rozpoczął się w poniedziałek Konkursem Patriotycznym, podczas którego uczniowie wykazali się wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny. W kategorii klas I-III zwyciężyła uczennica klasy I- Weronika Zentarra, zaś w klasach IV-VI najlepszymi okazali się Monika Breńska i Łukasz Borkowski. We wtorek uczniowie przedstawili uroczysty program poświęcony świętu Niepodległości. Podczas akademii wysłuchaliśmy piosenek i wierszy poświęconych historii naszego kraju. W środę i czwartek uczniowie bawili się w poetów i pisarzy- układając wiersze i opowiadania na temat ,,Moja Ojczyzna". Zwycięzcami sš: Paulina Bastek z klasy IV, Mateusz Borkowski z klasy III, Sandra Szczepańska z klasy V. Jutro tj. 16.11.07 roku- wręczenie nagród. Patriotyczny Tydzień przygotowali: Beata Piwowarska, Krzysztof Obrębski, Katarzyna Pietrzyk.

 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego
Redaktor: Lilla Kuck   
25.10.2007.

W środę 24 października odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego.

Czytaj
 
Kodeks Ucznia
Redaktor: Robert Michalak   
16.10.2007.
Szkolny Kodeks Postępowania Uczniów
(opracowany przez Samorząd Szkolny wspólnie z opiekunem Panem
Robertem Michalakiem) 
Czytaj
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 31 32 33 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 497 - 512 z 516
© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.