Advertisement
Nowy Rok
Redaktor: Administrator   
30.12.2007.

Wszystkim pracownikom, uczniom i ich rodzicom
z okazji Nowego 2008 Roku
Czytaj
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
10.12.2007.
II Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej
Czytaj
 
Podsumowanie roku sportowego
Redaktor: Lilla Kuck   
09.12.2007.
W mikołajkowe południe, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Szczytnie, odbyło się podsumowanie roku sportowego 2006/2007. Już od kilku lat, szkolni sportowcy walczą o jak najlepsze miejsce w konkursie: ,,Najbardziej usportowiona szkoła w powiecie".  Pomagają im w tym ich nauczyciele, szukając talentów w różnych dyscyplinach i rozwijając je wspólnie z uczniami, a nastepnie biorą udział w zawodach, organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie. Efektem starań całej naszej społecznośći szkolnej, było zajęcie III miejsca w tym konkursie. Ponieważ znaleźliśmy się w czołówce powiatu, dostaliśmy zaproszenie na tę uroczystość. Zostaliśmy obdarowani nagrodami rzeczowymi (sprzęt sportowy), które pomogą nam we wspólnej dalszej pracy. Mamy nadzieję, że taki sukces zmotywuje nas wszystkich, do jeszcze lepszej pracy w następnym roku sportowym.
 
Turniej Tańca Disco w Pasymiu
03.12.2007.

   W piątkowy andrzejkowy wieczór po raz czwarty odbył się w Pasymiu Turniej Tańca Disco. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły taneczne, które zajęły wszystkie miejsca na podium, nie dając szans innym tancerzom.

Czytaj
 
Otwarte Mistrzostwa Szczytna
Redaktor: Lilla Kuck   
03.12.2007.
Tradycyjnie już, nasi najlepsi tenisiści stołowi biorą udział w Otwartych Mistrzostwach Szczytna, organizowanych na początku grudnia każdego roku, przez Pana Zbigniewa Dobkowskiego. Zawsze też zajmują tam czołowe miejsca. W tym roku tradycji stało się zadość. Nasze zawodniczki: Aneta Grzyb i Martyna Kruczyk nie dały innym szans, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w swojej kategorii.Tak dobrze nie poszło Konradowi Wanowiczowi, który jako jedyny przedstawiciel męskiej płci wystąpił na tych zawodach.Konrad zajął dalsze miejsce, ale doceniamy jego wysiłek.Dziękujemy im wszystkim i czekamy na dalsze sukcesy.
 
Patriotyczny Tydzień
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
15.11.2007.

Patriotyczny Tydzień

Dobiega końca organizowany w naszej szkole Patriotyczny Tydzień. Rozpoczął się w poniedziałek Konkursem Patriotycznym, podczas którego uczniowie wykazali się wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny. W kategorii klas I-III zwyciężyła uczennica klasy I- Weronika Zentarra, zaś w klasach IV-VI najlepszymi okazali się Monika Breńska i Łukasz Borkowski. We wtorek uczniowie przedstawili uroczysty program poświęcony świętu Niepodległości. Podczas akademii wysłuchaliśmy piosenek i wierszy poświęconych historii naszego kraju. W środę i czwartek uczniowie bawili się w poetów i pisarzy- układając wiersze i opowiadania na temat ,,Moja Ojczyzna". Zwycięzcami sš: Paulina Bastek z klasy IV, Mateusz Borkowski z klasy III, Sandra Szczepańska z klasy V. Jutro tj. 16.11.07 roku- wręczenie nagród. Patriotyczny Tydzień przygotowali: Beata Piwowarska, Krzysztof Obrębski, Katarzyna Pietrzyk.

 
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego
Redaktor: Lilla Kuck   
25.10.2007.

W środę 24 października odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego.

Czytaj
 
Kodeks Ucznia
Redaktor: Robert Michalak   
16.10.2007.
Szkolny Kodeks Postępowania Uczniów
(opracowany przez Samorząd Szkolny wspólnie z opiekunem Panem
Robertem Michalakiem) 
Czytaj
 
Turniej Piłki Nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
16.10.2007.

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mini Piłce Nożnej

  16 lipca odbyły się w Szczytnie mistrzostwa powiatu szczycieńskiego w mini piłce nożnej. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Nasza drużyna nie miała szczęścia w losowaniu, gdyż trafiliśmy na drużyny SP 3 Szczytno (obrońca tytułu),

Czytaj
 
Biegi przełajowe
Redaktor: Lilla Kuck   
14.10.2007.

10 października w pasymskim Gimnazjum odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe. Czternastoosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział aż w trzech, z czterech kategorii dla szkół podstawowych.

Czytaj
 
Inauguracja roku harcerskiego
07.10.2007.

W dniach 28-30 września 2007r. liczna grupa naszych zuchów i harcerzy wzięła udział w Jubileuszowym Zlocie z okazji XXV rocznicy powstania Hufca Warmińskiego ZHP. Zlot ten był jednocześnie inauguracją roku harcerskiego. 

Czytaj
 
KONKURS MÓJ LAS 2007/2008
02.10.2007.
 

KONKURS "MÓJ LAS"

Czytaj
 
Kadra pedagogiczna szkoły
Redaktor: Administrator   
17.07.2007.

 

Kadra pedagogiczna szkoły na rok szkolny 2015/2016.

Czytaj
 
««  start « poprz. 31 32 33 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 513 - 525 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.