Advertisement
Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu, posłuchajcie...
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
09.05.2018.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili swoje kompetencje językowe zajmując kolejno drugie oraz trzecie miejsce w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielbarku.

Kacper Burchacki zajął drugie miejsce. Dyplom oraz nagrody wręczał Dyrektor szkoły.

Zuzanna Jankowska  zajęła trzecie miejsce. Należy dodać, że w ubiegłym roku Zuzia również stanęła na podium w tym konkursie.

A to cała, wspaniała  reprezentacja naszej szkoły Góra: Zuzanna Jankowska, Kacper Burchacki, dół: Aleksander Karkotka oraz Zuzanna Sieruta

Czytaj
 
Turniej BRD
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
15.04.2018.

  12 kwietnia w Zespole Szkół w Pasymiu odbył się gminny turniej "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". W zawodach w tym roku wzięły udziała dwie drużyny. Amelia Kruczyk, Zuzanna Młotkowska, Kacper Frągnowski i Bartosz Żokowski reprezentowali naszą szkołę w kategorii klas młodszych, natomiast Wiktoria Abramska, Aleksandra Łempicka i Michał Młotkowski zmierzyli się z innymi drużynami w kategorii gimnazjum.


Czytaj
 
Wiosna w Szkole Odkrywców Talentów
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
24.03.2018.

Jeżeli nadal nie widzicie wiosny i nie wiecie gdzie jej szukać, to serdecznie zapraszamy do naszej szkoły-u nas już jest!

 

 

Czytaj
 
REKRUTACJA 2018/19
Redaktor: Administrator   
22.03.2018.

  Uwaga Rodzice dzieci urodzonych w latach: 2011, 2012 i 2013. Z dniem dzisiejszym rusza rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Tylkowie na rok szkolny 2018/2019. Po lewej stronie znajduje się przycisk "Rekrutacja". Po jego naciśnięciu przeniosą się Państwo do strony na której znajdziecie podstawowe wiadomości oraz druki do pobrania na których należy złożyć zgłoszenie Waszego dziecka. Druk można też otrzymać w szkole.

Proszę o dokonanie zgłoszenia do 10 kwietnia 2018 roku. Do naszej Szkoły przyjmujemy także dzieci, które mieszkają poza obwodem.

(Ponieważ przygotowuję arkusz organizacyjny Szkoły na rok 2018/19 będę wdzięczny za szybkie złożenie wniosków, bez czekania do ostatniego dnia. Dziękuję.)

                                       Jan Suchan - dyrektor Szkoły

 
Dzień Kobiet
Redaktor: Robert Michalak   
13.03.2018.

Miłym wydarzeniem  w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował konkurs na najsympatyczniejszą uczennicę w naszej szkole.

Czytaj
 
Świąteczne wspomnienia
Redaktor: Małgorzata Szulc   
18.02.2018.
Świąteczne dekorowanie drzewek choinkowych zawsze sprawia, że wnętrza naszych pomieszczeń nabierają wyjątkowego charakteru, a przez to głębiej odczuwamy atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nie od dziś wiadomo, że najcenniejsze dekoracje to te, które wykonamy samodzielnie. Dlatego też w związku z ogłoszonym przez Urząd miasta i gminy Pasym konkursem, kontynuując podjętą w ubiegłym roku tradycję przygotowywania świątecznych ozdób w bieżącym roku ogłosiliśmy drugą edycję najpierw wewnętrznego konkursu na najpiękniejszą ozdobę, a następnie wszystkie dzieła naszych uczniów wykonywane pod kierunkiem rodziców i nauczycieli postanowiliśmy przekazać na konkurs gminny i udekorować nimi jedno z trzech drzewek ustawionych we wnętrzu Urzędu.
 
Prace wykonywać można było dowolną techniką, a w doborze materiałów panowała pełna dowolność i różnorodność. Uczestnicy  stworzyli przepiękne dzieła.
 

Szkolne jury w skład którego wchodzili wszyscy pracownicy szkoły wyłoniło zwycięzców:I miejsce - Agatka Frągnowska
II miejsce - Kinga Żelaznowska
III miejsce – Karol Kęsik


Czytaj
 
Nadal zbieramy! :)
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
02.02.2018.


Kochani! Kolejna partia korków powędrowała do Zosi Michaluk! W tym semestrze zebraliśmy aż 8 ogromnych worków, za które Zosia wraz z rodzicami serdecznie dziękują. Świetnie się spisaliście! Ale to nie koniec naszej "korkowej" akcji-w dalszym ciągu zbieramy, dlatego serdecznie zachęcam całą społeczność szkoły oraz społeczność lokalną do zbiórki nakrętek. To tak niewiele pracy, a tak wielkie ma znaczenie! Nie tylko dla Zosi, która dzięki temu zyskuje dodatkowe fundusze na rehabilitację oraz zakup potrzebnego sprzętu do codziennych ćwiczeń. Na takiej zbiórce nakrętek zyskuje również środowisko, a tym samym i my... Zatem: Nie wyrzucamy-zbieramy! A może w drugim semestrze pobijemy rekord 8 worków?

 

 
Karnawałowe harce...
Redaktor: Robert Michalak   
25.01.2018.

Tradycyjnie już w naszej szkole - przed feriami - organizujemy bal karnawałowy. Samorząd Uczniowski zadbał o szczególny wygląd korytarza - kolorowe balony, serpentyny i inne ozdoby-  wprowadziły nas w atmosferę zachęcającą do zabawy.

Czytaj
 
Dzień Babci i Dziadka ...
Redaktor: Lilla Kuck   
20.01.2018.

W naszej szkole  żadna ważna kartka w kalendarzu nie jest pominięta - tak było i tym razem. Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja, aby z całego serca podziękować Im  za to, że z nami są, że nas kochają i nam pomagają. Swoją  miłość i wdzięczność wyraziliśmy  poprzez wiersze, piosenki, tańce, życzenia.


Uroczystość zaczęła się od Jasełek w wykonaniu uczniów klas IV - VII.

 

Czytaj
 
26. finał WOŚP w Pasymiu.
Redaktor: Administrator   
15.01.2018.

W minioną niedzielę, 14 stycznia 2017 w Szkole Podstawowej w Pasymiu odbył się XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu władz Gminy, mieszkańców i licznej rzeszy wolontariuszy udało się zorganizować i przeprowadzić kolejny raz tę wspaniałą, niepowtarzalną imprezę. Obok występujących na scenie przedszkolaków, uczniów i zespołów w hali sportowej i na korytarzach szkoły spotkali się mieszkańcy naszej gminy i liczni goście.

Ze zbiórek do puszek, licytacji, sprzedaży ciast, kawiarenki, pchlego targu i innych udało się w tym roku zebrać ...

Czytaj
 
Otwarte Mistrzostwa Szczytna ...
Redaktor: Lilla Kuck   
28.12.2017.
,,W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka, istotą rzeczy jest nie zwyciężać, lecz toczyć rycerski bój" - ta złota myśl Pierre'a de Coubertina przyświecała naszym dwóm ,,rycerzom" podczas udziału w stojącym na wysokim poziomie turnieju tenisa stołowego. Nasi najlepsi w szkole tenisiści: Czaplicki Olaf i Karol Kęsik nie przestraszyli się ryzyka przegranej i zajęcia miejsca poza podium.

Czytaj
 
Konkurs
Redaktor: Administrator   
20.12.2017.
 
Tak wygląda nasza choinka. Po kliknięciu w zdjęcie znajdziemy się na stronie konkursowej, gdzie można zobaczyć efekt pracy uczniów ze szkół Gminy Pasym. Jeśli chcemy zagłosować na wybrane drzewko wybieramy je, a następnie oddajemy swój głos przez polubienie.
 
Uwaga. Głosować można też na stronie:
Konkurs na stronie UMiG Pasym KONKURS
 
Betlejemski Światełko Pokoju
Redaktor: Administrator   
19.12.2017.
 
Merry Christmas Everyone!
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
16.12.2017.

Święta tuż tuż, a to oznacza, że czas zacząć kolędować-nie tylko w języku polskim 15 grudnia miała miejsce trzecia edycja powiatowego konkursu piosenki angielskiej "Face the Music", podczas której licznie zgromadzeni uczestnicy prezentowali się w repertuarze kolęd oraz piosenek świątecznych w języku angielskim. W tym roku wyróżnienie otrzymała nasza Kinga Żelaznowska z klasy trzeciej.

Od lewej: Kinga Żelaznowska oraz Wiktoria Abramska

Czytaj
 
Mikołajkowy turniej piłki nożnej
Redaktor: Robert Michalak   
14.12.2017.

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

9 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej. Zawody odbyły się w hali sportowej w Pasymiu. Po raz pierwszy w tym turnieju wprowadzono kategorię dziewcząt.
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 80 z 525

Rekrutacja

Imieniny

24 Listopada 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia,
Emma, Flora,
Franciszek, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław,
Protazy
Do końca roku zostało 38 dni.

Sondy

Archiwum

© 2020 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.