Advertisement
Sukcesy piłkarzy
Redaktor: Robert Michalak   
07.12.2015.
Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w X Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej R-Gol Cup.
Czytaj
 
Andrzejki
Redaktor: Robert Michalak   
01.12.2015.

Zgodnie z tradycją obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny brali udział wszyscy uczniowie.

Czytaj
 
Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy.
Redaktor: Administrator   
26.11.2015.

Organizatorzy Gminnego Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w Pasymiu informują, że 10 stycznia 2016, od godziny 14:00 w sali Zespołu Szkół w Pasymiu będą trwały imprezy związane z tą akcją.

Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym Finale, obejrzenia występów uczniów i dzieci, w tym z naszej szkoły.

Proszę również o pomoc w znalezieniu sponsorów, którzy są gotowi przekazać fanty, które mogą być zlicytowane w czasie naszego finału.

Za Państwa udział i pomoc z góry dziękuję.

Jan Suchan

 

 
Ankiety
Redaktor: Administrator   
26.11.2015.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiada "wygaszanie" gimnazjów i cofnięcie reformy dotyczącej sześciolatków w klasie pierwszej. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na ten temat. W kolumnie po prawej stronie zamieściliśmy dwie ankiety dotyczące tych zmian. Każdy może anonimowo wypowiedzieć się co o tym sądzi. Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.

Jan Suchan

 
Pomagamy
Redaktor: Monika Szymanska-Wrobel   
17.11.2015.

  Na początku listopada w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt.

Czytaj
 
Pierwszy egzamin
Redaktor: Beata Piwowarska   
27.10.2015.
  "Ja, uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Tylkowie ślubuję ... żyć i pracować dla dobra mojej Ojczyzny."
Czytaj
 
Rekord został pobity!
Redaktor: Beata Piwowarska   
27.10.2015.
     W piątek, 16 października podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca -  pobity został dotychczasowy (83 111 osób) rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej!!!
Czytaj
 
Sportowych sukcesów ciąg dalszy...
Redaktor: Lilla Kuck   
21.10.2015.
Tym razem nasi reprezentanci osiągnęli sukcesy na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej. Sukces był podwójny, bo  w wydaniu dziewcząt  i chłopców jednego dnia...
Czytaj
 
Zebranie Rady Niezwyczajnej
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
14.10.2015.

We wtorek odbyło się posiedzenie "Rady Pedagogicznej" w sprawie Dnia Edukacji Narodowej, który obchodzony jest rokrocznie 14 października. Z uwagi na to, iż jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych uroczystość odbyła się w dniu poprzedzającym to święto. Zapraszam na relację z tego wydarzenia:)


Posiedzenie Rady Niezwyczajnej
W rolach głównych:
Miejsce centralne-Dyrektor Szkoły mgr Jan Suchan
Od lewej tuż przy Panu Dyrektorze w różowej apaszce Pani Piwowarska, następnie Pan Michalak, Pan Obrębski, Pani Orenczuk  oraz Pani Pietrzyk, naprzeciw Pana Dyrektora Pani Szulc.
Po prawej przy Panu Dyrektorze Pani Szymańska-Wróbel, Pani Sienkiewicz, Pani Kuck oraz Pani Bdryła.

Czytaj
 
Chlopaki też...lubią brąz..
Redaktor: Lilla Kuck   
13.10.2015.

 

Chłopaki z szóstej klasy, tak jak dziewczyny, też polubili brąz tej jesieni. Dlaczego? Już wyjaśniam- Radek Łempicki, Gabriel Wanowicz i Dominik Siwek wzięli udział w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego. Mimo wcześniejszych problemów z transportem, dzięki wspaniałomyślnej pomocy pana Sławomira Wanowicza, dotarliśmy na zawody punktualnie i bez problemów.


Czytaj
 
Dziewczyny lubią brąz.
Redaktor: Robert Michalak   
10.10.2015.

Bardzo dobrze spisała się żeńska drużyna piłkarska naszej szkoły, która w Powiatowych Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej zajęła 3 miejsce.

Czytaj
 
Wiktoria, czyli zwycięstwo !!!
Redaktor: Lilla Kuck   
07.10.2015.
Pod takim hasłem przebiegły dla nas indywidualne   biegi przełajowe w piątek, 2 października 2015 roku. Cała sportowa impreza zaczęła o godzinie 9.45 na terenie Zespołu Szkół w Świętajnie. Przywitanie było trochę chłodne, a to za sprawą temperatury.... rano było  tam chyba ok 7 stopni Celsjusza. Organizatorzy i gospodarze stanęli na wysokości zadania,  częstując nas gorącą herbatką .... zrobiło się trochę cieplej,  milej, a za parę chwil nawet wyjrzało  słoneczko ...
Czytaj
 
Bezpieczni na drogach - spotkanie z Policją
Redaktor: Małgorzata Szulc   
21.09.2015.
W dniu 15 września zaproszeni do naszej szkoły przedstawiciele szczytnowskiej Policji spotkali się z uczniami kl. I-III celem przypomnienia i nauki ważnych zasad, obowiązujących na drogach. Przed wyjściem na spacer w okolice skrzyżowania pani E. Szczepanek omówiła z dziećmi zasady bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać poruszając się po drogach. Następnie pod opieką Policjantów oraz wychowawców klas dzieci udały się w okolice skrzyżowania i na przystanek autobusowy. 
 
Czytaj
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Redaktor: Administrator   
24.08.2015.

Uczniów, Rodziców i wszystkich zainteresowanych

zapraszam 1 września 2015, na godzinę 8:00

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    W tym dniu autobus dowiezie dzieci z obwodu szkoły zgodnie z planem obowiązującym w ubiegłym roku szkolnym.

   Ze względu na szczególny charakter tego dnia proszę, aby nasi uczniowie byli ubrani w granatowe, czarne (ciemne) spodnie, spódniczki, białe bluzki, koszule oraz założyli swoje szkolne kamizelki.

   Osoby, które przed wakacjami zamówiły kamizelki mogą je odebrać w szkole w dniach 27 i 28 sierpnia w godzinach 10:00 - 12:00.

   Dzieci, które z różnych przyczyn nie mają kamizelek szkolnych proszę, w miarę możliwości, ubrać w strój zbliżony do opisanego wyżej.

   Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego strój szkolny nie obowiązuje.

 
Podręczniki.
Redaktor: Administrator   
20.07.2015.

Na stronie umieszczono wykaz obowiązujących podręczników na rok szkolny 2015/2016. Klikając w  zakładkę (po lewej stronie) "Podręczniki 2015/2016" zostaniecie Państwo przeniesieni do strony na której można wybrać wersję (docx lub pdf) dokumentu z informacjami.

Przypominam, że książki dla dzieci z klas I, II i IV, z wyjątkiem tych do nauki religii, zakupuje szkoła i na początku roku szkolnego wypożyczy je uczniom.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 96 z 424
© 2017 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.