Advertisement
Tenisowy sukces ...
Redaktor: Lilla Kuck   
04.10.2017.

Do tradycji tenisowych naszej szkoły nawiązaliśmy kolejny raz ....  A to za sprawą dobrego występu naszej reprezentacji na Powiatowym, Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Jedwabnie. Wspomniana reprezentacja to: Czaplicki Olaf i Karol Kęsik - obaj z klasy szóstej.

Oto Oni, jak widać w dobrych nastrojach ...


 

Czytaj
 
Fusion 2 Night
Redaktor: Administrator   
30.09.2017.
    Dzięki zaangażowaniu Pani Małgorzaty Suchan, nauczycielki chemii, klasa siódma wyjechała do Olsztyna na Noc Naukowców. W bibliotece Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i jej otoczeniu czekały na naszych uczniów liczne niespodzianki.
 
Czytaj
 
Sprzatanie Świata
Redaktor: Robert Michalak   
20.09.2017.

15 września odbyła się kolejna edycja akcji ,,Sprzątanie Świata". W tym roku hasło brzmiało „Nie ma śmieci – są surowce". Jak już wiemy Sprzątanie  Świata to międzynarodowa kampania odbywającej się na całym świecie w trzeci  weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania.

Czytaj
 
Kiedy "zbieractwo" ma ogromne znaczenie
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
28.07.2017.

Co roku w naszej szkole odbywa się zbiórka plastikowych nakrętek, w której uczestniczy właściwie cała lokalna społeczność, gdyż "korki" wrzucają uczniowie, rodzice, nauczyciele i właściwie w to "zbieractwo" zaangażowane są całe rodziny i ich "przyjaciele"  W minionym roku szkolnym udało się zebrać bardzo dużo nakrętek i wszystkie zostały przekazane uroczej Zosi Michaluk.

Zosia i jej rodzice dziękują za wsparcie

 

Czytaj
 
Kolorowy tydzień
Redaktor: Robert Michalak   
30.06.2017.

Jak co roku w czerwcu w naszej szkole odbył się konkurs kolorowy tydzień. W tym roku Samorząd Szkolny dopracował regulamin konkursu w celu ujednolicenia zasad oraz wprowadzenie oddzielnie rywalizacji w kategorii chłopców. W konkursie uczestniczyli uczniowie jak i nauczyciele.

Czytaj
 
Mali wolontarusze
Redaktor: Gabriela Orenczuk   
15.06.2017.
           

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

~Jan Paweł II

            Tymi słowami można opisać naszych małych wolontariuszy z 15 GZ „MoTylkowo”, którzy wraz z harcerzami z 35 WDH Viribus Unitis z Tylkowa, z wielkim oddaniem i zaangażowaniem pomagali w zorganizowaniu gier i zabaw dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy.

          

Czytaj
 
Jestem Mistrzem Matematyki
Redaktor: Robert Michalak   
14.06.2017.

8 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I gminnym konkursie "Jestem Mistrzem Matematyki", który odbył się w Zespole Szkół w Pasymiu.

Czytaj
 
Bezpieczne wakacje
Redaktor: Małgorzata Szulc   
14.06.2017.
Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wzrasta troska osób dorosłych o bezpieczny wypoczynek dzieci. W dniu dzisiejszym spotkanie pod hasłem Bezpieczne wakacje przeprowadzili dla naszych uczniów przedstawiciele policji i ratownictwa medycznego. Wspólnie omówili i w sposób praktyczny przeprowadzili z udziałem naszych uczniów ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Czytaj
 
Cała Polska czyta dzieciom
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
13.06.2017.
Również i nasza szkoła czyta dzieciom- i na co dzień, podczas różnych zajęć, jak też w czasie specjalnym- tygodniu czytania. W tym roku kampania społeczna realizowana przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom" zaproponowała tydzień czytania pod hasłem ,,Czytanie zbliża". A jak zbliża?- proszę przekonać się, czytając :) poniższy artykuł.
Czytaj
 
Dzień Dziecka na sportowo ...
Redaktor: Lilla Kuck   
05.06.2017.

Mimo nie najlepszej pogody - miło, sympatycznie i aktywnie bawiliśmy się podczas Dnia Dziecka w naszej szkole. Atmosferę świąteczną dało  się odczuć już na ,,wejściu". Przywitały nas bowiem kolorowe kwiaty wokół szkoły. Zabawa zaczęła się od rozgrzewki przy rytmicznej muzyce - poprowadziła ją Danusia Górska z klasy trzeciej. Następnie przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji międzyklasowej.


Przeciąganie liny zawsze budzi wiele emocji .......

Czytaj
 
Naszym Kochanym Rodzicom...
Redaktor: Małgorzata Szulc   
04.06.2017.
Dzień 26 maja to z pewnością jedno z najpiękniejszych świąt w roku. W tym dniu wszystkie nasze mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości.
Czytaj
 
"Kochać-jak to łatwo wyśpiewać"
Redaktor: Julia Sienkiewicz   
01.06.2017.

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Powiatowym Konkursie Piosenki Miłosnej "Kochać, jak to łatwo wyśpiewać". Łatwo powiedzieć Ale na pewno można miłość wyśpiewać pięknie Nasi uczniowie z pewnością to potrafią-osobiście słyszałam. Występy naszych wokalistów zostały nagrodzone gromkimi brawami, a Dawid Abramski z klasy III otrzymał wyróżnienie za swoją interpretację utworu "Będziesz moją panią".
Reprezentacja naszej szkołyOd lewej: Kasia Głass, Oliwia Bączek, Dawid Abramski, Zosia Olkowska, Paulinka Grotkowska, Dominika Augustowska i Zuzia Młotkowska

Czytaj
 
Na recytatorskim podium
Redaktor: Katarzyna Pietrzyk   
30.05.2017.

Przedstawiam Państwu wyniki Konkursu Recytatorskiego ,,Spotkania z poezją dziecięcą":

Czytaj
 
Zaproszenie
Redaktor: Małgorzata Szulc   
23.05.2017.
 
Sprawny matematyk
Redaktor: Robert Michalak   
18.05.2017.
Na XII edycję konkursu "Sprawny matematyk" jechaliśmy jako obrońcy trofeum. Nasza drużyna pojechała w składzie: Dawid Abramski (III klasa), Bartosz Żokowski (IV klasa), Olaf Czaplicki (V klasa) i Kacper Burchacki (VI klasa). Oprócz nas startowało jeszcze 9 drużyn
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 97 - 112 z 533
© 2021 Joomla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.